رئیس هیئت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمان گفت: ما در استان کرمان ۸۷۳ نفر در 46 رشته کارشناس داریم و در ۲۳ شهرستان که شامل ۸ منطقه می شود، کارشناس رسمی داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، غلامعباس پورسیدی در نشست خبری به مناسبت اول آبان روز کارشناس اظهار داشتوی بیان کرد: کانون کارشناسی در سال ۱۳۱۷ تاسیس شده و اول آبان ماه سال ۱۳۵۸ استقلال کانون به وسیله شورای انقلاب تصویب شده است.
 رئیس هیئت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمان عنوان کرد: این قانون در ۴۱ ماده و ۳۲ تبصره در تاریخ ۱۸ فرودین ماه سال ۸۱ به تصویب مجلس شورای اسلامی و در تاریخ ۲۸ فرودین سال ۸۱ به تصویب شورای نگهبان رسید.
وی بیان کرد: ما در استان کرمان ۸۷۳ نفر در ۴۶ رشته کارشناس داریم و در در ۲۳ شهرستان که شامل ۸ منطقه می شود، کارشناس رسمی داریم.
رئیس هیئت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمان گفت: ویژگی رسمی کارشناسان رسمی دادگستری با اصحاب رسانه قلم و کاغذشان است و با این ابزارها می توانیم از منافع ملی دفاع کنیم.
پورسیدی بیان کرد: صداقت و راستگویی بزرگ ترین سرمایه اجتماعی کانون کارشناسان رسمی دادگستری است و تمام تلاش ما بر این که این سرمایه گران قدر را حفظ کنیم.
پورسیدی با اشاره به اینکه برای موفقیت نیاز به عزم ملی داریم ، افزود: همکاران نجیب و شریف ما به ملت ایران بدهکار هستند و با شجاعت و خرمندانه عمل می کنند و امیدواریم هیچ کار بی ارزشی در کارنامه خود نداشته باشیم.
رئیس هیئت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمان تاکید کرد: در کانون جذب کارشناسان رشته های مختلف تخصصی با حداقل داشتن مدرک کارشناسی و ۵ سال سابقه کار مفید براساس قبولی در آزمون کتبی و گزینش انجام می شود؛ به عنوان مثال در رشته هایی ۹۰۰ نفر شرکت کردند و تنها ۱۷ نفر پذیرفته شده اند.
وی خاطرنشان کرد: افرادی که در آزمون ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار