سردار سلیمانی گفت: جشنواره خدمت در راستای پاسداشت خدمات ارزنده کادر درمانی و امدادی کشورمان که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند و ثبت فداکاری آنان در قالب های ادبی و هنری آغازبه کار کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از بسیج سردار «یعقوب سلیمانی» با اشاره به برنامه ریزی و برگزاری جشنواره خدمت گفت: با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا و ابتلاء برخی هموطنان و از طرفی اقدامات و خدمات ارزنده گروه های مردمی و به خصوص خادمین شهدا و راهیان نور در زمینه های مختلف پیشگیری، امداد و کمک به کادر بهداشت و درمان کشور، قدرشناسی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از زحمات آنها ، خدمات مجاهدانه و مدافعان سلامت بسیار قابل توجه است.
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج افزود: در همین راستا دبیرخانه جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور درصدد بر آمد تا این همه تجلی وفاق و همدلی مردمی را با عنوان «جشنواره خدمت» اجرا کند.
وی تکریم و ترویج فرهنگ کار جهادی و خدمت خالصانه در عرصه های مختلف مورد نیاز کشور و مردم و به ویژه مقابله با کرونا را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد و خاطرنشان کرد: علاقمندان و اصحاب و اهالی هنر و ادب می توانند آثار خود در قالب های هنری و ادبی را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در ادامه این گفتگو، تلاش کادر پزشکی در مراکز درمانی، بیمارستان ها و نقاهتگاه ها و فعالیت شبانه روزی خادمین شهدا و بسیجیان جهادگر سراسر کشور به خصوص در ضدعفونی کردن اماکن و معابر عمومی و تولید لوازم اولیه و ضروری همچون ماسک، مواد ضدعفونی را برای مقابله با شیوع و ابتلای مردم به این بیماری خطرناک، همه را از جمله ی کارهای جهادی برشمرد.
 وی اظهار کرد : دراین شرایط که کشورمان درگیر اپیدمی کروناست، دیدن رشادت ها و فداکاری های همه این عزیزان برای به زانو در آوردن و شکست دادن این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار