نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ترور دانشمندان هسته ای ما حکایت از نگرانی رژیم صهیونیستی از قدرت و توان دفاعی و نظامی ایران است.

شهریار حیدری نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر در واکنش به شهادت محسن فخری زاده دانشمند هسته ای کشورمان، اظهار داشت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران بدانند که ایران هزاران دانشمند هسته ای دیگر مانند شهید فخری زاده دارد و آنان تصور نکنند که با شهادت شهید فخری زاده می توانند خللی در مسیر علمی و پیشرفت ایران در حوزه دفاعی، هسته ای و موشکی ایجاد کنند.
وی بیان کرد: این اقدامات کورکورانه قطعاً هیچ خللی در مسیر پیشرفت جمهوری اسلامی ایران وارد نمی کند و گروه های تروریستی در سال های گذشته هم این اقدامات را انجام داده بودند و چند تن از دانشمندان هسته ای ما را به شهادت رساندند.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به طور یقین تروریست ها هیچ خللی در برنامه ها و اهداف جمهوری اسلامی ایران با این اقدامات کور خود نمی توانند وارد کنند.
حیدری تاکید کرد: ترور دانشمندان هسته ای ما حکایت از نگرانی و ترس کشورهای معاند، به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی از قدرت و توانایی های جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف به ویژه حوزه های دفاعی و نظامی دارد.
وی افزود: تروریست ها نگران نفوذ قدرت و توانایی های جمهوری اسلامی ایران هستند و ترور دانشمندان هسته ای ما نشان دهنده اوج ضعف و عجز آنان در مقابل ایران است اما آنان بدانند که ما هزاران دانشمند دیگر در حوزه های مختلف داریم.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران بدانند که با اقدامات تروریستی و کورکورانه خود نمی توانند دانش و پیشرفت را از کشور ما بگیرند.
حیدری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار