معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه مجتمع فولاد در میانه نگین صنعت آذربایجان و صنعت بزرگ شهرستان به شمار می رود اضافه کرد: تلاش بیشتر در جهت افزایش تولید و توسعه فولاد آذربایجان میانه سبب گردش مالی بیشتر و رونق اقتصادی در سطح استان و شهرستان است.
به گزارش پایگاه خبری  مهرصبا  مرجع اخبار شهرستان میانه ، محمدرضا مشایخی ضمن تبریک انتصاب مهندس امرایی به سمت مدیر جدید مجتمع فولاد تبریک گفت: با سابقه مدیریتی ایشان و همراهی مدیران توانمند داخلی و کارشناسان مجرب مجتمع شاهد عملیاتی شدن موارد افزایش تولید و توسعه در آینده نزدیک خواهیم بود.
وی با اشاره به قرار گرفتن این محتمع در مسیر توسعه تصریح کرد: باید اهداف توسعه ای شهرستان، سند توسعه آن با اولویت توسعه فولاد و تکمیل زنحیره آن و اهداف توسعه ای در مجتمع فولاد را در کمترین و سریعترین زمان ممکن به پیش ببریم که تکمیل زنجیره فولاد از طریق بخش خصوصی هم در حال انجام است .
مشایخی تولید آهن اسفنحی و فازهای بعدی در مجتمع را از اهداف توسعه ای مجتمع برشمرد و برای دستیابی به اهداف اجتماعی و در حوزه توسعه اعلام حمایت نمود و بیان کرد: با پشتیبانی استاندار آذربایجان شرقی بعنوان مدیریت عالی استان که نگاهشان به مجتمع فولاد میانه، استانی و شهرستانی است در خصوص تولید، افزایش تولید، فاز احیا و توسعه این مجتمع تدابیری اندیشیده شده که برخی عملیاتی شده و برخی در مرحله آغاز عملیات است.
فرماندار ویژه میانه همچنین در بازدید از محل احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی از سوی بخش خصوصی از زحمات و حمایت مدیریت و عوامل فولاد در حمایت و پشتبانی از شبکه بهداشت و درمان و تهیه اقلام و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار