نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد می کنم حال که اروپا هم از تعهدات خود سر باز زده هر چه سریعتر از NPT خارج و انفجارهای شکاف هسته ای و جوش هسته ای را انجام دهیم.
به گزارش ایلنا، احمد حمزه در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور ضمن تسلیت ایام فاطمیه، جان باختن مسافران هواپیمایی اوکراین، گفت: تعدادی از هم وطنان کرمانی در مراسم تشییع سردار قاسم سلیمانی دار فانی را وداع گفتند ضمن عرض تسلیت از مقام معظم رهبری درخواست دارم آنها را همانند جان باختگان حادثه هوایی در زمره شهدا قرار دهند.
نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا در جنایتی هولناک و با نقض همه قوانین بین الملل حاج قاسم سلیمانی عزیز را به بهانه واهی پیشگیری از جنگ و کشته شدن آمریکایی ها به شهادت رساند. حاج قاسم عزیز این شهادت مبارکت باد زیرا جز این برای تو که عمری را در مجاهدت گذراندی سزاوار نبود.
وی تصریح کرد: سردار عزیز نباید با گلوله یا ترکشی ناشناس و نامعلوم به شهادت می رسید، وی باید همانگونه که خود می خواست تمام ذرات جسمش درگیر شهادت می شد و باید به دست شقی ترین انسان ها به شهادت می رسید که همه آزادگان عالم برایش بسوزند.
حمزه یادآور شد: بنا بر فرموده رهبر عزیز، سردار سلیمانی جهادی بزرگ نمود و حق تعالی شهادتی عظیم و بزرگ را نسیبش کرد. تشییع جنازه پر شکوه این سردار گرامی در عراق و ایران نشان داد که آزادگان عالم در قلب و جان مردم جای دارند. کدام نظامی را در عالم می توان پیدا کرد که چنین جایگاه عظیمی در نزد مردم داشته باشد. شهادت وی را به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار