شرکت سرمایه گذاری صدر تأمین دسترسی به ۱۵ درصد بازار رده اول و دوم در بخش معادن و فرآوری سنگ آهن و نیز تولید فولاد، رده اول و دوم در بخش معادن را شامل شده و فرآوری مس، طلا، زغال سنگ، باریت، سرب، روی و اکسیدمنیزیم از طریق سرمایه گذاری در صنایع معدنی و فلزی را نشانه رفته است.

به گزارش بورس نیوز، در ۲ سال گذشته و با خروج آمریکا از برجام، ایران با شدید ترین تحریم های اقتصادی رو به رو شده است. می توان اقدامات خصمانه آمریکا علیه مردم ایران را سخت ترین و پیچیده ترین نوع تحریم در تاریخ تحریم ها خواند.
تحریم هایی که بی شک می توان آن را تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران نامید. در شرایطی که نقل و انتقالات مالی به سختی ممکن شده است، بنگاه های اقتصادی نیز با مشکلات زیادی مانند تامین مواد اولیه، کاهش نقدینگی، فروش و ... رو به رو شدند اما؛ در این میان شرکت سرمایه گذاری صدر تأمین که از شرکت های تابعه شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) که یک شرکت معدنی-فلزی محسوب می شود و با توجه به اینکه معدن و صنایع وابسته به آن حاشیه سود بسیار مناسبی نسبت به سایر صنایع دارد و تداوم رشد آن همواره در ایران و جهان قابل ملاحظه است، توانسته است رشد مناسبی داشته باشد.
در ماه های اخیر شرکت سرمایه گذاری صدر تأمین در راستای دستیابی به آرمان های خود، چشم انداز نویدبخشی را ترسیم کرده که دسترسی به ۱۵ درصد بازار رده اول و دوم در بخش معادن و فرآوری سنگ آهن و نیز تولید فولاد، رده اول و دوم در بخش معادن را شامل شده و فرآوری مس، طلا، زغال سنگ، باریت، سرب، روی و اکسیدمنیزیم از طریق سرمایه گذاری در صنایع معدنی و فلزی را نشانه رفته است.
گزارش های عملکردی ۹ماهه این شرکت که با تغییرات مدیریتی همراه بوده است نشان می دهد تاصیکو توانسته در راستای چشم انداز های تصویر شده گام بردارد.
۸۴۰۵ میلیارد ریال سود عملیاتی در ۹ ماهه سال ۱۳۹۸
بر اساس گزارش های عملکرد تجمیعی هلدینگ تاصیکو این هلدینگ توانسته در ۹ ماهه سالجاری درآمد های عملیاتی خود را حدود ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار