نکات مهم در هنگام خرید لاستیک خودرو

ایران جیب شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۹:۰
برای اطمینان از ایمنی و عملکرد مطلوب اتومبیل باید حتماً به وضعیت لاستیک های آن توجه کنید. لاستیک های معیوب نه تنها عملکرد خوبی ...

برترین ها: برای اطمینان از ایمنی و عملکرد مطلوب اتومبیل باید حتماً به وضعیت لاستیک های آن توجه کنید. لاستیک های معیوب نه تنها عملکرد خوبی ندارند؛ بلکه باعث افزایش مصرف سوخت هم خواهند شد. علاوه بر این در صورت استفاده از لاستیک صاف و مستعمل، شما در هنگام رانندگی در شرایط سخت آب و هوایی با مشکلات جدی مواجه خواهید شد.
به همین دلیل شما باید حتماً قبل از ترکیدکی و... لاستیک های اتومبیل خود آن ها را تعویض کنید؛ بنابراین توصیه می کنیم که به عمر لاستیک های اتومبیل خود توجه کرده و در صورت عدم آگاهی کافی حتماً از افراد آشنا و کاربلد کمک بگیرد. البته از آنجا که برای خرید لاستیک باید هزینه زیادی پرداخت کرد؛ حتماً باید قبل از خرید لاستیک به فاکتور های گوناگونی توجه کنید.
این کار باعث می شود که بهترین تصمیم ممکن را بگیرد و با اطمینان به لاستیک های جدید خود رانندگی کنید؛ لذا ما در برترین ها تصمیم گرفتیم که ۱۰ نکته مهم را برای راهنمایی شما قبل از خرید لاستیک های جدید بیان کرده و به این ترتیب از ضرر و زیانِ احتمالی شما جلوگیری کنیم.
اتومبیل خود را چک کنید
در حال حاضر اکثر مردم بدون توجه به شرایط اتومبیل خود اقدام به خریداری لاستیک کرده و از ارزیابی وضعیت فنی اتومبیل غافل می شوند. شما حتماً باید از اتومبیلِ خود خارج شده و میزان سایش و آج لاستیک های قدیمی خود را بررسی کنید. با این کار احتمالاً متوجه خواهید شد که یک یا دو لاستیک شما بیشتر از لاستیک های دیگر سایش داشته و مستهلک تر هستند.
دلیل این پیشامد را می توان مشکلاتِ فنی مرتبط به جلوبندی و یا سیستم تعلیق اتومبیل دانست و برای رفع مشکل مذکور حتماً باید قبل از خرید لاستیک های جدید به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار