بازی تاج و تخت، چرنوبیل و بلک میرر از جمله برترین سریال های سال ۲۰۱۹ از نظر مخاطبین و منتقدان هستند.

به گزارش ایمنا تب تماشای سریال خارجی در ایران با سریال گمشده یا لاست شروع شد، با فرار از زندان داغ شد و با بازی تاج و تخت به اوج رسید، اکنون که سریال و مینی سریال در ژانرهای مختلف طرفداران خاص خود را دارد به معرفی سریال های مطرح سال ۲۰۱۹ می پردازیم، انتخاب برترین سریال ها معمولاً معیار دقیقی ندارد و بر اساس سلیقه مخاطبان و منتقدین و تعداد بینندگان سریال ها انجام می شود.
سریال چرنوبیل (Chernobyl)
یک مینی سریال تلویزیونی پنج قسمتی بریتانیایی-آمریکایی در ژانر درام تاریخی تولید مشترک شبکه کابلی آمریکایی اچ بی او و شبکه تلویزیونی بریتانیایی اسکای است.
چرنوبیل، ماجرای واقعی یکی از فجایع انسانی در تاریخ است و بر روی فاجعه نیروگاه هسته ای چرنوبیل که در آوریل ۱۹۸۶ در اوکراین (شوروی) رخ داد متمرکز است و نشان می دهد چرا و چگونه این حادثه رخ داد و نیز به پنهان کاری شوروی اشاره می کند. بازیگران این سریال عبارت اند از: جرد هریس در نقش پروفسور والری لگاسف: مدیر مؤسسه انرژی اتمی کورچاتوف و بخشی از تیم مدیریت فاجعه چرنوبیل.
استلان اسکارشگورد در نقش بوریس شربینا: معاون رئیس شورای وزیران و رئیس دفتر سوخت و انرژی. او توسط کرملین جهت رهبری کمیسیون دولتی فاجعه چرنوبیل پس از وقوع این حادثه منصوب شد.
امیلی واتسون در نقش یولانا خومیوک: یک دانشمند از مؤسسه انرژی هسته ای آکادمی علوم از SSR بلاروس، که عضو تیم تحقیق در مورد فاجعه چرنوبیل می شود.
آدام نگیتیس در نقش وسیلی ایگناتنکو: آتش نشان ۲۵ ساله اهل پریپیات
جسی باکلی در نقش لیودمیلا ایگناتنکو: همسر وسیلی ایگناتنکو
دیوید دنسیک در نقش میخائیل گورباچف: دبیرکل حزب کمونیست اتحاد جماهیر شوروی
پاول ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار