ایسنا/گیلان مدیرعامل شرکت ملی پست ایران، این وعده را داد که از محل طرح هوشمندسازی پست، مرکز مکانیزه پست و سورتینگ شامل خدمات خرید انتقال، تجزیه مکانیزه و آماده سازی امانات پستی در رشت ایجاد شود.

رمضانعلی سبحانی فر در دیدار با استاندار گیلان، با ابراز خرسندی از انتخاب گیلان به عنوان مقصد اولین سفر استانی خود، اظهار کرد: به دنبال توسعه خدمات پستی هستیم تا امکان خدمات رسانی بیشتری به مردم فراهم شود.
وی با بیان اینکه در جریان شیوع کرونا نقش و اهمیت خدمات پستی بیش از پیش بر همگان اثبات شد، ادامه داد: پست و خدمات آن در گیلان روند رو به رشدی دارد، اما نیازمند زیرساخت هایی برای توسعه هرچه بیشتر است.
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران تصریح کرد: در راستای بهبود خدمات، بر گسترش برنامه های پست با محوریت توسعه خدمات در بستر حمل و نقل ریلی متمرکز شده ایم و با توجه به اتصال خط ریلی به رشت، ظرفیت های خوبی در گیلان برای تحقق این مهم فراهم آمده است.
سبحانی فر، این وعده را داد که از محل طرح هوشمندسازی پست، مرکز مکانیزه پست و سورتینگ شامل خدمات خرید انتقال، تجزیه مکانیزه و آماده سازی امانات پستی در رشت ایجاد شود.
وی ادامه داد: در جهت تحقق دولت الکترونیک، لازم است دستگاه ها با رویکرد کاهش مراجعه مردم به ادارات، خدمات خود را تا حد ممکن به صورت الکترونیک ارائه دهند و می توانند به نیابت، فعالیت هایشان را به مجموعه پست واگذار کنند.
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران، با تاکید بر اینکه لازم است در تمامی روستاها دفتر پیشخوان روستایی ایجاد شود، گفت: با بهره گیری از خدمات پستی و تجارت الکترونیک، می توان کسب و کارهای کوچک روستایی همچون صنایع دستی را نیز رونق بخشید.
ارسلان زارع، استاندار گیلان نیز، اظهار کرد: پست به لحاظ خدمت و قدمت از جایگاه خوبی بین مردم برخوردار است و در حقیقت مردم، پست را مظهر ارتباطات در جامعه می دانند.
وی ادامه داد: امروز واگذاری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار