مراسم رونمایی از پوستر نمایش «دست های آلوده» به کارگردانی و دراماتورژی مسعود موسوی، با حضور عوامل نمایش و تعدادی از هنرمندان تئاتر برگزار شد.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا ، نشست رونمایی از پوستر نمایش «دست های آلوده» با حضور مسعود موسوی (دراماتورژ و کارگردان)، ناصر آقایی، حامد نصرآبادیان، محمدرضا غلامی (طراح پوستر)، عوامل این نمایش و چندی از بازیگران تئاتر و تلویزیون در کافه بیستروپاپ برگزار شد.
جشنواره بین المللی تئاتر الف به تعویق افتاد
مسعود موسوی در این نشست با بیان اینکه «دو سالی می شود که درگیر نوشته های سارتر هستم» گفت: ابتدا با متنی دیگر از این نویسنده شروع کردم و سپس به دست های آلوده رسیدم.
موسوی درباره اینکه چرا متن «دست های آلوده» را برای اجرا انتخاب کرده است، گفت: تاریخ همیشه عبرت آمیز است؛ از این جهت این متن را که مربوط به جنگ جهانی دوم است، انتخاب کردم تا یادمان باشد همیشه باید نگاهی به تاریخ داشته باشیم.
دراماتورژ و کارگردان «دست های آلوده» با تاکید بر اینکه نگاهش به متن برای اجرا فقط معطوف به زمان جنگ جهانی نبوده است، خاطرنشان کرد: در «دست های آلوده» تلفیقی از گذشته و حال را در همه اجزای نمایش، از طراحی تا بازی ها و استفاده از اکسسوار و حتی لباس می بینید که امیدوارم تماشاگران بتوانند با این نگاه کارگردانی ارتباط برقرار کنند.
موسوی در ادامه با اشاره به حضور بازیگران سینما و تلویزیون در تئاتر اظهار داشت: معتقدم در شرایط کنونی که به بازیگران حرفه ای تئاتر، کار نمی رسد، باید تا حد امکان از این انتخاب ها دوری کرد. برای همین تاکید داشتم که در «دست های آلوده» از بازیگران حرفه ای تئاتر استفاده کنم.
ناصر آقایی هم که به عنوان مهمان ویژه در این نشست حضور داشت، گفت: مسعود موسوی را چند سالی است می شناسم و با کارهایش آشنا هستم؛ او در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار