جهش تولید اولویت کشور

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۷:۱۸
رئیس دستگاه قضا در دیدار با نخبگان استان سمنان در شهرستان شاهرود تولید را اولویت اصلی کشور عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز سمنان ، رئیس دستگاه قضا در دیدار با نخبگان استان سمنان در شهرستان شاهرود با بیان اینکه اگر کرونا نبود این نشست باید با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شد افزود: مایل بودم صحبت و درد و دل های تک تک مردم را بشنوم، چون این مهم وظیفه ماست و اقتضا جایگاه روحانیت و دستگاه قضا این را می طلبد که درد دل های مردم را بشنویم و شنیدن آن را نعمت می دانیم.
وی با بیان اینکه این درد و دل ها و اظهار نظر ها در تببین مشکلات بسیار موثر است تاکید کرد: وقتی مسئله ای مطرح می شود افراد زیادی به دنبال حل مسئله هستند و طبیعتا باید مسائلی در اولویت باشد که مسئله روز مردم است و در معیشت آنان تاثیر و نقش دارد.
رئیس قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنان خود جهش تولید را از اولویت های کشور برشمرد و گفت: تولید موضوعی استراتژیک است و همان طور که رهبری عنوان سال را جهش تولید نام گذاری کردند همه بایستی برای تحقق این شعار تلاش کنند.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی تولید را نیاز اصلی کشور عنوان کرد و افزود: رشد تولید ما را در مقابل دشمن قوی می کند و راه انداختن کارخانه و حل مشکلات کارگری هم اقتصاد قوی را در مقابل دشمن شکل دهد و هم می تواند دغدغه های مردمی را بکاهد.
رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه رهبری بر خنثی سازی تحریم های دشمن تاکید دارند افزود: خنثی سازی تحریم های دشمن در گرو تلاش مجاهدانه در این عرصه است.
رئیس قوه قضاییه با اشاره به رزمایش پهبادی و موشکی نیرو های مسلح گفت: قدرتی که نیرو های مسلح برای کشور ایجاد کردند باوجود شدیدترین تهدید ها و تحریم های دشمنان بوده و قطعا تحریم ها در این حوزه بسیار بیشتر از حوزه های دیگر است. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار