مراسم پایان حفاری و آغاز ریل گذاری خط دوم پروژه قطار شهری شیراز، با حضور استاندار فارس، شهردار و اعضای شورای شهر شیراز و جمعی دیگر از مسئولان، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از فارس، استاندار فارس پس از بازدید از شروع عملیات ریل گذاری خط دو مترو و با حضور در مراسمی که در ایستگاه امام حسین(ع) شیراز محل پایان حفاری این خط برگزار شد، بیان کرد: اجرای پروژه عملیات قطار شهری به عنوان یک خدمت برتر در زمینه مدیریت شهری مطرح می شود.
عنایت ا... رحیمی اظهار داشت: در حال حاضر دو کیلومتر از پروژه خط دو قطار شهری شیراز در دست اجرا می باشد و عملیات اجرایی ریل گذاری آن از روز پنج شنبه آغاز شده است که براساس برنامه ریزی شهرداری شیراز و سازمان قطار شهری امسال با احداث تعدادی از ایستگاه ها می توان پروژه خط دو را به بهره برداری رساند.
این مقام مسئول با بیان اینکه پروژه قطار شهری بیشتر به صورت عملیات زیرزمینی است و هزینه های بسیاری را در بردارد، گفت: این اقدام اجرایی با پیچیدگی بسیار و سختی همراه است اما به عنوان یک خدمت برتر در زمینه مدیریت شهری مطرح می شود.
رحیمی ادامه داد: باتوجه به اینکه ۵ خط قطار شهری در پروژه احداث قطار شهری دیده شده است خط یک آن با تمام ایستگاه ها به همراه افتتاح یک ایستگاه در آینده نزدیک به اتمام رسیده است و امید است که خط دو مترو نیز تا پایان سال به بهره برداری رسد. 
استاندار فارس همچنین در مراسم پایان حفاری و ساخت تونل فاز یک خط دو مترو با ابراز خرسندی از فعالیت های انجام گرفته در این زمینه گفت: کارهای بزرگ در این شرایط سخت بسیار ارزشمند است و در این شرایط یک متر کار برابر با ده متر کار است. 
رحیمی عدالت محوری و گسترش خدمات در میان اقشار مختلف جامعه را از جمله نتایج اجرای خط دو قطار شهری شیراز دانست و اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح بزرگ و اتصال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری