کیوان کاشفی، عضو هیات رئیسه اتاق ایران در شورای گفت وگوی کرمانشاه با اشاره به مشکلاتی که بررسی تراکنش های بانکی توسط سازمان امور مالیاتی برای فعالان اقتصادی به همراه داشته است، گفت: این موضوع را برای طرح در ستاد اقتصاد مقاومتی کشور به معاون اول رئیس جمهور ارجاع می دهیم.

شصت و دومین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه با دستور کار بررسی وضعیت بیکاری استان و همچنین مشکلات مالیاتی بنگاه های اقتصادی کرمانشاه برگزار شد.
عضو هیات رئیسه اتاق ایران در این جلسه با اشاره به کاهش نرخ بیکاری استان در فصل پاییز امسال، گفت: این کاهش بیکاری بر اساس بررسی هایی که مرکز مطالعات و پژوهش های اتاق ایران انجام داده است نیز پیش بینی می شد و اتفاق خوبی است که تداوم آن می تواند به بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی استان کمک کند..
کیوان کاشفی با بیان اینکه نباید کاهش نرخ بیکاری را با دیده شک و تردید بنگریم، افزود: این شیوه ارائه آمار بیکاری چند سال است که در سراسر کشور و برای همه استان ها با همین روند انجام می شود پایین آمدن نرخ بیکاری کرمانشاه نیز بر اساس همین رویه بوده که باید با دید مثبت به آن بنگریم.
رئیس اتاق کرمانشاه معتقد است اگرچه جایگاه کنونی که در بیکاری داریم هنوز مورد تأیید همه ما نیست و باید وضعیت بهتری داشته باشیم، اما نباید فراموش کنیم نرخ بیکاری کرمانشاه نسبت به سال های قبل کاهش قابل توجهی داشته است.
برپایی مراسم روز ملی صادرات کرمانشاه طی هفته های آینده
کاشفی همچنین از برپایی مراسم روز ملی صادرات کشور طی چند روز گذشته هم یاد کرد که به دلیل شرایط بیماری کرونا زمان آن به تأخیر افتاده بود و تاکید کرد: بنا داریم با توجه به اینکه وضعیت کرمانشاه اکنون زرد است، مراسم روز ملی صادرات استان کرمانشاه را نیز طی یک یا دو هفته آینده برگزار کنیم.
عضو هیات رئیسه اتاق ایران با بیان اینکه صادرکنندگان کشور و خصوصاً استان کرمانشاه طی دو سال اخیر با سختی های بسیار زیادی مواجه بودند و آن طور که باید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار