تهران- ایرنا- کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) پس از برگزاری نشست با نمایندگان فدراسیون های عضو در خصوص تکمیل فصل 2020 لیگ قهرمانان آسیا، در خصوص یافتن بهترین راه برای اتمام 99 بازی باقیمانده در اسرع وقت، با اعضا توافق کرد.

نمایندگان فدراسیون عضو شامل استرالیا، چین، ژاپن، کره جنوبی، مالزی و تایلند از منطقه شرق و جمهوری اسلامی ایران، عراق، قطر، عربستان سعودی، امارات متحده عربی و ازبکستان از منطقه غرب نسبت به اجماع در مورد قالب و جدول زمانبندی برگزاری دیدارهای باقیمانده در سریع ترین زمان ممکن متعهد شدند.
با توجه به محدودیت های پزشکی که در نواحی مختلف قاره آسیا متفاوت از یکدیگر است، ای اف سی به منظور به سرانجام رساندن لیگ قهرمانان آسیا پیش از آغاز جام جهانی باشگاه ها در دسامبر در قطر، مجموعه ای از گزینه ها را پیشنهاد کرد.
پس از اخذ نقطه نظرات نمایندگان فدراسیون های عضو در این نشست، ای اف سی فرمت و تاریخ برگزاری رقابت های باشگاهی را برای بازبینی و تایید نهایی در اختیار کمیته مسابقات این نهاد آسیایی قرار خواهد داد.
علاوه بر این، در این نشست ضمن اشاره بر اهمیت تاثیرات تجاری و مالی برگزاری مسابقات، در رابطه با اینکه تمامیت ورزشی این رقابت ها و همچنین تامین امنیت و سلامت تمامی اعضا از اولویت اصلی برخوردار است، اجماع صورت گرفت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری