روش‌های کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام

لوگوی آی تی رسان آی تی رسان . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۲۲

همانطور که می دانید، اینستاگرام در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در جهان است، ولی نکته جالب توجه آنجاست که اغلب کاربران به دلیل مصرف اینترنت بیش از اندازه این اپلیکیشن، ناراضی بوده و همواره به دنبال راهی برای کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام هستند.
معمولا نصب یک برنامه جانبی مانند Greenify برای کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام معرفی می شود اما قصد داریم در این گزارش به روش هایی پایه ای و بدون نیاز به نصب اپلیکیشن دیگر اشاره کنیم که توسط خود اینستاگرام نیز تائید شده و تاثیر فراوانی در کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام دارد. پیش از هر چیز از شما دعوت می کنم تا ویدئو اختصاصی ما را با کمی چاشنی طنز در همین رابطه ببینید:
کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام
در حال حاضر 3 روش اصلی برای کاهش مصرف اینترنت در شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود دارد، در ادامه تمامی این روش ها توضیح داده می شود.
این مطلب را نیز مشاهده کنید: آموزش آنبلاک کردن کاربران در اینستاگرام
فعال کردن Data Saver
با فعال شدن گزینه Data Saver به جهت کاهش مصرف اینترنت در اینستاگرام از لود شدن خودکار ویدیوها و تصاویر پیشگیری می کند. در اینستاگرام زمانی که وارد یک صفحه یا پیچ می شوید، همه تصاویر و ویدیوهای آن صفحه بارگذاری می شوند تا هنگامی که عکس ها و فیلم ها بلافاصله قابل تماشا باشند، اما با فعال کردن گزینه Data Saver، از لود شدن زودهنگام تصاویر و ویدیو ها جلوگیری می شود به این ترتیب بر روی هر فیلم یا عکسی که رفتید، در همان زمان لود خواهد شد و پست های که قصد دیدن آن ها را ندارید به صورت زودهنگام بارگذاری نمی شوند.
1. ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام و به قسمت پروفایل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .