حالا که حضور مسعود شجاعی در تیم ملی فوتبال ایران دادِ همه را درآورده است بسیاری او را با دوران افت علی دایی مقایسه می کنند اما واقعا سوال اینجاست که این کجا و آن کجا؟!

به گزارش جام جم آنلاین ، مسعود شجاعی هرگز در فوتبال ایران به یک ستاره بزرگ و تمام عیار تبدیل نشد اما در مقابل علی دایی مدت ها ستاره بزرگ فوتبال آسیا بود و در دوران اوجش حتی نامش هم لرزه بر اندام تمام تیم های بزرگ آسیایی می انداخت. دایی آقای گل جهان شد و جایزه توپ طلای برترین بازیکن آسیا را هم به دست آورد اما مسعود شجاعی چه؟ به چه دلیل اکنون که او روی اعصاب هواداران تیم ملی فوتبال ایران است باید با علی دایی مقایسه شود؟ در ضمن این را هم نباید فراموش کرد که اگر علی دایی بعد از عملکرد ضعیف در جام جهانی 2006 آلمان دیگر هرگز به تیم ملی ایران دعوت نشد مسعود شجاعی با وجود عملکرد ناکارآمد و بسیار ضعیف تر در جام جهانی 2018 روسیه باز هم به تیم ملی دعوت می شود و باز هم کاپیتان تیم ملی ایران است.
شجاعی 35 ساله حتی در تیم باشگاهی خود هم یک بازیکن موثر به شمار نمی رود و با این اوصاف مشخص نیست که چرا او باید هنوز به تیم ملی دعوت شود و هنوز هم کاپیتان تیم ملی ایران باشد و البته در دیدار بسیار حساس و حیاتی مقابل عراق به میدان برود، دیداری که ایران در آن شکست خورد و شجاعی هم به میدان رفت و البته عملکرد بسیار ضعیفی داشت.
حالا این سوال که چرا شجاعی هنوز باید در تیم ملی فوتبال ایران باشد یکی از تکراری ترین سوال های موجود در فوتبال ایران است. در واقع از آن دست سوال هایی به شمار می رود که قرار نیست هرگز پاسخی هم برای آن وجود داشته باشد.
افتضاح مثل کاپیتان تیم ملی
مسعود شجاعی در دیدار مقابل عراق نه پاس کلیدی داد و نه شوت زد. دریبل موفقی هم نداشت و سه خطا هم ثبت کرد. او دقایقی از گل عراق ایران را ده نفره کرد تا الان سیبل اصلی انتقادات باشد. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار