دانلود قسمت پنجم سریال ریکاوری

ایسنا چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰
قسمت ۵ سریال جدید «ریکاوری» به کارگردانی بهادر اسدی در سایت دانلود قانونی حلال دانلود توزیع شد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام حلال دانلود، داستان ریکاوری داستانی اجتماعی است که دارای فراز و نشیب های بسیاری می باشد و همین فراز و نشیب هاست که سعی دارد به جذب حداکثری مخاطبان شبکه نمایش خانگی برای این سریال بپردازد.
در خلاصه داستان مجموعه نمایش خانگی ریکاوری آمده: ریکاوری داستان سه رفیق و شریک است که تصمیم می گیرند به سفری مجردی و بدون همسرانشان بروند تا ریکاوری شوند. این داستان در واقع داستانی در مورد رفاقت، عشق و خیانت است. بابک، سهیل و مسعود که با یکدیگر در یک نشریه ی پرفروش کار می کنند و بابک سردبیر این نشریه است. در زندگی شخصی شأن دچار مشکلات و مسائلی می شوند و برای فرار از این روزمرگی و استراحت چند روزی به یک مسافرت مجردی می روند اما….
بازیگرانی که در این سریال شبکه نمایش خانگی به ایفای نقش می پردازند عبارتند از: شبنم قلی خانی، مجید واشقانی، پوریا پورسرخ، هومن برق نورد، عزت مهرآوران، مریم معصومی، سیما تیرانداز، شیوا طاهری، ندا قاسمی، نگار عابدی، مهسا کامیابی، الهام شعبانی، یاشار هاشم زاده و عباس جمشیدی فر.
لینک دانلود با حجم نیم بها
جهت دانلود قانونی قسمت پنجم سریال ریکاوری اینجا  WWW.HALALDOWNLOAD.COM  را کلیک کنید.
حلال دانلود چگونه کار می کند؟
دانلود حلال، یعنی خرید قانونی محصولات سینمایی و موسیقایی، یعنی نه گفتن به دانلودهای غیرقانونی و غیررسمی که خسارت های زیان باری به تولیدکنندگان محصولات فرهنگی وارد می کند. شما می توانید به راحتی هر فیلم شبکه نمایش خانگی را در کیفیت های مختلف از سایت حلال دانلود جستجو کرده، انتخاب کنید و به صورت مستقیم از درگاه بانکی شرکت پخش کننده خریداری کنید. همچنین برای رد دین فیلم ...

سرخط اخبار