«اعلام جنگ آمریکا علیه ایران»؛ تحریم سپاه یعنی کشته شدن نیروهای آمریکایی در خاورمیانه +عکس و فیلم

مشرق نیوز شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۷
«اسکات ریتر» می نویسد: از آن جایی که واشینگتن می گوید درگیر یک «جنگ جهانی علیه تروریسم» است، اضافه کردن سپاه پاسداران به فهرست گروه های تروریستی به معنای اعلام جنگ علیه ایران است.

سرویس جهان مشرق - دولت آمریکا روز دوشنبه، ۱۹ فروردین ۹۸، با صدور بیانیه ای از تصمیم خود برای اضافه کردن نام سپاه پاسداران ایران به فهرست گروه های تروریستی وزارت خارجه خود خبر داد ( جزئیات بیش تر ) [۱] . کنگره آمریکا مطابق قوانین این کشور یک هفته پس از بیانیه ترامپ (که در ادامه بخش هایی از آن را خواهید خواند) فرصت دارد تا اگر اعتراضی به این تصمیم دولت دارد، آن را مطرح کند. از آن جایی که طی یک هفته گذشته کنگره با تروریست خواندن سپاه پاسداران مخالفتی نکرده، نام این سازمان ایرانی از روز دوشنبه، ۲۶ فروردین ۹۸، رسماً وارد فهرست «سازمان های تروریستی خارجی» از نظر دولت آمریکا می شود.
توضیحاتی درباره تصمیم ترامپ برای اضافه کردن سپاه پاسداران به فهرست «سازمان های تروریستی خارجی» آمریکا [دانلود]
موذیگری جنگ طلب ها و حماقت ترامپ
شکی نیست که این اقدام دولت ترامپ فارغ از هر هدفی که داشته باشد، شکست خواهد خورد و به تعبیر رهبر انقلاب، این « گربه رقصانی آمریکایی ها هم به جایی نخواهد رسید. » هم چنین، کم تر کسی باور دارد تحریم هایی که علیه سپاه پاسداران به موجب اقدام جدید دولت ترامپ وضع می شود، چیزی بیش از تحریم های قبلی علیه این سازمان و به ویژه نیروی قدس سپاه پاسداران باشد، و بنابراین چنان که کارشناسان آمریکایی می گویند، اضافه شدن نام سپاه پاسداران به فهرست تروریستی آمریکا حتی پیامدهای مالی قابل توجهی هم برای این نهاد نخواهد داشت. با این وجود، نمی توان اقدام ابلهانه ترامپ تحت تأثیر جنگ طلبانی که در کابینه خود به خدمت گرفته ( جزئیات بیش تر ) را بدون هیچ پیامدی دانست.
گربه رقصانی آمریکا علیه سپاه پاسداران به جایی ...