هر کاری کرد تا کالدرون را فراری دهد. شرط اصلی کالدرون هم برای بازگشت به پرسپولیس اخراج مدیرعامل بود. او می گفت: انصاری فرد دروغگو است، همان شبی هم که این مربی رفت، به من زنگ زد و گفت: مژده بده که کالدرون رفت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: انصاری فرد در زمان مدیرعاملی باشگاه هر کاری انجام داد تا گابریل کالدرون را از پرسپولیس فراری دهد.
گزارش تابناک ورزشی، مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره ادعای محمد حسن انصاری فرد مبنی بر اینکه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خواستار شکایت این باشگاه از برانکو ایوانکوویچ شده است اظهار داشت: هیئت مدیره باشگاه مصوبه ای در مورد شکایت از برانکو ندارد. این دروغ محضی است که انصاری فرد گفته و آن را تکذیب می کنم.
وی که با برنامه اخبار ورزشی شبکه سه سیما صحبت می کرد، افزود: بحث وزیر ورزش هم چیز دیگری بود. ما در هیئت مدیره گفتیم که باید از برانکو تقدیر کنیم، اما انصاری فرد گفت انقدر برانکو، برانکو نگویید و او را گنده نکنید. شما شک نکنید ما الان هم طلب برانکو را پرداخت خواهیم کرد و از او تقدیر هم می کنیم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه عنوان کرد: انصاری فرد روز اول هم برای آرامش به تیم نیامده بود. او از همان ابتدا راه های مختلفی را امتحان کرد تا خود را به عنوان گزینه مدیرعاملی باشگاه مطرح کند. همان زمان هیات مدیره شروط خود را به او گفت. بحث بدهی ها و مسائل دیگر هم گفته شد. انصاری فرد قول داده بود تا همه این مشکلات را برطرف کنند، اما از هفته پنجم به بعد بحث ناسازگاری با کالدرون پیش آمد و هر کاری کرد تا کالدرون را فراری دهد. شرط اصلی کالدرون هم برای بازگشت به پرسپولیس اخراج مدیرعامل بود. او می گفت: انصاری فرد دروغگو است، اما هیات مدیره به او اعلام کرد خط قرمز ما مدیرعامل باشگاه است. انصاریفرد هر کاری کرد تا کالدرون برود، چون معتقد بود موفقیت این مربی به نام هیات مدیره و مدیران قبلی نوشته می شود؛ و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار