معرفی بازی Ball Blast؛ توپ ترکاندن جذاب و هیجان انگیز

زومجی چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۷
Ball Blast یک بازی با گیم پلی جذاب و اعتیادآور و گرافیکی رنگارنگ است که یک گزینه بسیار مناسب برای گذراندن اوقات فراغت محسوب می شود. با معرفی این بازی جذاب در زومجی همراه باشید.

بازی های رکوردی و بی نهایت در پلتفرم موبایل همیشه از اقبال خوبی برخوردار بوده اند و کمتر کسی این روز ها پیدا می شود که یکی از این بازی های جذاب را روی گوشی هوشمند خود امتحان نکرده باشد. بازی های آرکید و بی انتها با یک گیم پلی ساده اما جذاب و طراحی و ظاهری رنگارنگ، بازیکنان را ساعت ها و روز ها به خود مشغول می کنند. Ball Blast یکی از اعتیادآورترین ساخته های استودیوی نام آشنای Voodoo است که یکی از بهترین استودیوها در ساخت بازی های آرکید و بی انتها است. این استودیو که بازی های اعتیادآور زیادی مانند Helix Jump و Roller Splat را در کارنامه ی خود دارد، این بار به سراغ یک بازی تیراندازی دوبعدی رفته است. این بازی اندروید و آیفون رایگان توانسته از بین بیش از ۱۳۰ هزار رای در اپ استور، میانگین امتیاز عالی ۴.۵ ستاره از ۵ ستاره را کسب کند که نشان از کیفیت بالای این بازی ساده و جذابیت آن است. این بازی برای سیستم عامل iOS حدود ۱۷۰ مگابایت حجم دارد و مانند بسیاری دیگر از بازی های رایگان پلتفرم موبایل، تبلیغات و خرید های درون برنامه ای در آن حضور دارند. البته بازیکنان می توانند در بخش Privacy Settings، تبلیغ ها را خاموش کنند تا بدون مزاحمت به ترکاندن توپ های رنگی مشغول شوند. همچنین زومجی به صورت هفتگی و ماهیانه بهترین بازی های اندروید را معرفی می کند که می توانید بازی های خود را از میان بازی های معرفی شده انتخاب کنید.
گیم پلی بازی آیفون و اندروید Ball Blast برای گیمر ها و کسانی که بازی های ویدیویی را دنبال می کنند، یک روند آشنا مانند بازی Chicken Invaders دارد. بازیکنان کنترل وسیله ای در پایین صفحه را در اختیار دارند ...