سرمربی تیم گل گهر سیرجان گفت: روی اشتباه دروازه بان مان گل خوردیم و من فقط می توانم تاسف بخورم.

به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، مجید جلالی پس از تساوی گل گهر و سایپا اظهار داشت: من واقعا فقط می توانم تاسف بخورم که جلو هستیم و گلر خودمان توپ را به اوت می اندازد و همان اوت تبدیل به گل می شود.
جلالی ادامه داد: به جز آن اوت دستی، به آنها موقعیت دیگری ندادیم. روی یک اوت دستی که بی جهت به آنها دادیم گل خوردیم. وقتی که می خواهیم توپ را به بازی بزنیم باید در زمین آنها باشد نه نزدیک به دروازه خودمان، بازی سنگین و پراسترسی بود. دوست دارم تیم سایپا هم در لیگ برتر بماند. این تیم یک تیم ریشه ای است. 
وی افزود: تعویض هایمان نیز با استفاده از بازیکنان جدید بود. ما نیاز به زمان داریم، اما آنچه که انجام می شود خوب است و فقط ناراحتم که چرا این 3 امتیاز را از دست دادیم. تمام این مسئله به خاطر کم تجربگی است. ما سرزن نداشتیم. گلر ما اوت دستی را نزدیک به دروازه خودمان به حریف می دهد، یا علی ابراهیمی باید تیر 2 را می گرفت، اما جای دیگری را پر کرد و جای خودش خالی شد. 
سرمربی تیم گل گهر در ادامه تصریح کرد: من بین دو نیمه به بازیکنان خیلی سفارش کردم، اما استرس بازی باعث می شود که این شرایط به وجود بیاید. تیم حریف هم توپ های بلندی را روی دروازه مامی ریخت و ما را عقب نگه می داشت. من حتی تعویض کردم و کناره های آنها را بستم و مطمئن بودم که شانسی به آنها نخواهیم داد اما متاسفانه روی اوت دستی دروازه ما باز شد. 
جلالی در مورد ورود آرمان رمضانی به زمین و تاثیر او در مسابقه گفت: او بازیکنی است که خوب سر می زند. وقتی به زمین آمد ما در مورد او از قبل با تیم کار کرده بودیم. رمضانی سر می زد، اما وقتی توپ به زمین می افتاد، تیم ما آن را جمع و جور می کرد. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار