درباره "درب ضد سرقت" بیشتر بدانید

آفتاب نیوز شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸
درب های ضد سرقت به دلیل امنیت و استحکام قوی تری که نسبت به درب های معمولی داشته اند، امروزه مورد استقبال مالکان و سازندگان قرار گرفته اند.

آفتاب نیوز :
یکی از اصلی ترین فاکتورهای که ما در زمان خرید خانه به آن دقت فراوانی می کنیم امنیت می باشد. موارد مختلفی در محیط سبب افزایش امنیت می شوند که می توان به درب ضد سرقت ترک ، دوربین های مداربسته و ... اشاره کرد. انسان ها از زمان های گذشته تا کنون بر این تلاش بوده اند تا بتوانند وسایل و لوازمی را اختراع کنند تا به ایجاد امنیت کمک کنند و این با وجودیست که ما این روزها شاهد استفاده گسترده از درب های ضد سرقت برای امکان مختلف نظیر محیط های کاری، فروشگاه ها، منازل و...هستیم. 
درب های ضد سرقت به دلیل امنیت و استحکام قوی تری که نسبت به درب های معمولی داشته اند، امروزه مورد استقبال مالکان و سازندگان قرار گرفته اند. در گذشته از درب های چوبی استفاده می شد که علاوه بر نداشتن استحکام اصلا ایمن نیز نبودند و سارقان خیلی راحت میتوانستند این دربها را بشکنند و یا دربها را از لولا دربیاورند به ساختمان وارد شوند. 
ولی درب ضد سرقت در مقابل هر گونه ضربه، فشار یا دست کاری کردن قفل ایمن بوده و این اجازه را به سارقان نمیدهد که به محیط وارد شوند. 
دربهای ضد سرقت
- این دربها با توجه به جنس چارچوب آنها دارای نمونه های چوبی و فلزی می باشند. نوع فلزی شامل انواع آلومینیومی، استیلی و آهنی می شود. 
- زمانی می توانیم یک درب را ضد سرقت و مطمئن بنامیم که بر روی آن یک قفل با امنیت کامل نصب شده باشد. 
- قفل های هوشمند از مدرن ترین و ایمن ترین قفل ضد سرقت به شمار می روند که در نمونه های اثرانگشتی و کارتی وجود داشته اند. 
- برخی از قفل های هوشمند تجهیز شده به سیستم ورود و خروج افراد نیز می باشند که می توان از این موارد برای سازمان ها و اداره ...