جزئیات درگیری در سراوان/ تکذیب تسخیر فرمانداری

لوگوی الف الف . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۱۵
نماینده مردم سراوان در مجلس در خصوص فیلم های منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تسخیر فرمانداری توسط مردم معترض گفت: مردم به خاطر موضوعی به فرماندهی رفته بودند اما نه به آن شکلی که در بعضی از خبرها گفته شد. به هر حال ممکن است عصبانی شوند و بحثی به وجود بیاید و حتی شیشه ای هم شکسته شود اما تا جایی که من اطلاع دارم فرماندار در فرمانداری مستقر است و جلسه در حال پیگیری است.

ایلنا نوشت: «طبق شنیده ها صبح روز گذشته «دوشنبه» درگیری هایی در مرز پنج گور پاکستان ،در روستای زیارت از توابع شهرستان سراوان رخ داده است. 
ماجرا در حال پیگیری است
ملک فاضلی گفت: ماجرا در حال پیگیری است و انشاالله مشکل را رفع خواهیم کرد.
نماینده مردم سراوان در خصوص فیلم های منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تسخیر فرمانداری توسط مردم معترض گفت: مردم به خاطر موضوعی به فرماندهی رفته بودند اما نه به آن شکلی که در بعضی از خبرها گفته شد. به هر حال ممکن است عصبانی شوند و بحثی به وجود بیاید و حتی شیشه ای هم شکسته شود اما تا جایی که من اطلاع دارم فرماندار در فرمانداری مستقر است و جلسه در حال پیگیری است.
وی در خصوص آمار افرادی که گفته می شود در این حادثه زخمی و یا جان خودشان را از دست داده اند، گفت: متاسفانه یک حادثه ناگواری اتفاق افتاده است. موضوع توسط مسئولین امنیتی و این جانب در سطح کلان مملکت در حال بررسی است تا با کسانی که ممکن است اهمال کرده باشند و یا مشکلی به وجود آوردند، برخورد قانونی صورت گیرد.
فاضلی ادامه داد: تا جایی که من اطلاع دارم سه نفر از افراد جان خودشان را به هنگام انتقال به بیمارستان از دست داده اند. همچنین ۸ نفر زخمی شده اند که ۳ نفرشان سرپایی درمان شده اند و تعداد دیگری هم در بیمارستان بستری هستند که حال عمومی شان رضایتبخش است. با این حال موضوع توسط بنده و مسئولین بهداشت و درمان در حال پیگیری است تا خدمات بیشتر به این افراد داده شود.
نماینده مردم سراوان تاکید کرد: ما باید حواسمان را جمع کنیم و حواسمان به مردم باشد. انشاالله موضوع را پیگیری خواهیم کرد. من باید دیشب و یا امروز صبح در جمع مردم سراوان حضور پیدا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار