ششصد و سی و ششمین شماره "صدای سپاهان" به عنوان رسانه الکترونیک هواداران و یاران سپاهانی و هفتاد و نهمین شماره "سبز سبزم" رسانه سبزدلان و هواداران باشگاه ذوب آهن به عنوان کاری از گروه"فوتبال به وقت اصفهان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، "ویلموتس هم مثل استیماچ اهل شوآف بود" تیتر اصلی رسانه صدای سپاهان است که به صحبت های هادی عقیلی پیرامون وضعیت تیم ملی پرداخته است عقیلی ضمن تمجید از عملکرد کی روش، استیماچ و ویلتموس را با هم مقایسه کرده و هر دو را پوچ و خالی پنداشته است.
"و ناگهان تغییر ساعت دیدار سپاهان - شهرخودرو " عنوان دیگری از این رسانه است که به تغییر ناگهانی دیدار سپاهان شهرخودرو پرداخته است پیش تر اعلام شده بود که این دو تیم در ساعت ۱۷ روز دوشنبه باید به مصاف یکدیگر می رفتند.
" حتما این ماجراها حکمتی دارد " عنوان دیگری از این روزنامه است که اشاره به صحبت های نقی زاده بازیکن سپاهان دارد، نقی زاده که از ابتدای فصل تا کنون دچار مصدومیت های گوناگون شده است، مصدومیت های پیاپی خود را دارای حکمتی دانسته است!
در پایان بررسی تیتر های صدای سپاهان، اطلاعیه ای در باب تغییر ساعت ویژه برنامه فوتبال به وقت اصفهان آمده است که با هم می خوانیم :
هواداران و همراهان ویژه برنامه های فوتبال به وقت اصفهان
با توجه به تغییر ساعت برگزاری دیدار تیم های سپاهان-شهرخودرو، پنجاهمین ویژه برنامه و جشن آذرماه فوتبال به وقت اصفهان، از ساعت ۱۳:۳۰دوشنبه ۱۸ آذرماه در سالن همایش های باغ تجربه(حکمت) برگزار و در ادامه با پخش دیدار دو تیم همراهتان خواهیم بود.
" ماموریت دشوار سرمربی" عنوان اصلی این رسانه است که اختصاص به وضعیت پیچیده منصوریان در ذوب آهن دارد.
" ۶ امتیاز از دو بازی لازم است " عنوان دیگری از این روزنامه است که نیمکت لرزان ذوبی ها و شروط مدیران ذوب آهن برای ماندن منصوریان اشاره دارد که با هم مطلبی در این رابطه را میخوانیم :
مدیران باشگاه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار