امام جمعه شهرستان پارس آباد گفت: دفاع مقدس، دفاع از ارزش ها و مقدسات بود و امروز نیز همانند ایام دفاع مقدس، دشمن در جنگ اقتصادی در مقابل همت، ایثار و ایستادگی ملت بزرگ ایران اسلامی شکست می خورد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان پارس آباد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس، دفاع از ارزش ها و مقدسات بود، ما همیشه آماده مبارزه با کفار هستیم و اجازه دست درازی به حتی یک وجب از خاکمان را به بیگانگان نمی دهیم.
وی افزود: امروز نیز همانند ایام دفاع مقدس، دشمن در جنگ اقتصادی در مقابل همت، ایثار و ایستادگی ملت بزرگ ایران اسلامی شکست می خورد.
امام جمعه شهرستان پارس آباد، هشت سال دفاع مقدس را تجلی امداد الهی برای رزمندگان دانست و عنوان کرد: امیدواریم توفیق الهی و دعای خیر والدین شهدا کمک کند تا در مسیر شهدا بمانیم و از این راه دور نشویم، زیرا راه شهدا ضامن امنیت ماست.
وی با بیان اینکه شهدا مردانه از آرزوهای دنیایی خود گذشتند، تصریح کرد: شهدا خانه و خانواده خود را رها کردند و در مقابل دشمنان ایستادند و راه شهادت را ادامه دادند لذا امروز هرچه داریم پای شهداست.
باقری بنابی ادامه داد: پیشرفت های امروز ایران اسلامی ثمره خون شهدا و رشادت های جانبازان و ایثارگرانی است که بدون هیچ چشم داشتی در مسیر دفاع از کیان کشور گام برداشتند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی به مناسبت روز جهانی جهانگردی به پتانسیل های موجود در مناطق مغان اشاره کرد و گفت: منظقه مغان از مناطق بکر و دیدنی کشور بوده و این مناطق نیازمند توجه مسؤولان است؛ صنعت گردشگری همراه با با توسعه کشاورزی می تواند مغان را زنده تر کند.
امام جمعه پارس آباد از شهرداری به علت انباشته شدن زباله در خیابان ها، وضیعت بد و نبود آب در جوی های سطح شهر و بی توجهی به مناطق و محله های محروم انتقاد کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار