آنچه می خوانید ویژگی های یک مجموعه مسکونی است که در شمال تهران و در زمینی به مساحت ۶۱۰۰ مترمربع و با زیربنای کل ۷۰۰۰۰ مترمربع در حال احداث است.

به گزارش صبحانه ، آنچه می خوانید ویژگی های یک مجموعه مسکونی است که در شمال تهران و در زمینی به مساحت ۶۱۰۰ مترمربع و با زیربنای کل ۷۰۰۰۰ مترمربع در حال احداث است.
در آگهی تبلیغ این مجموعه آمده است:
«این مجتمع در ۳۱ طبقه (۲۵ طبقه مسکونی روی همکف و ۵ طبقه زیرزمین) شامل ۶۰ واحد آپارتمان مسکونی (۴۵۰ و ۵۵۰ و ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ مترمربع) و دارای ۴۶۰ واحد پارکینگ می باشد. واحد های این طبقات دارای آسانسور مجزا با ۴۰۰ متر باغ چهارفصل هستند. این واحد ها دارای امکاناتی مثل استخر، سالن جیم، سالن اسپا و اتاق بیلیارد اختصاصی هستند و هریک از واحد های این طبقات ۱۰ پارکینگ اختصاصی دارند. در طبقه ۱۱ و ۱۲ (مشاعات میانی) علاوه بر مجموعه استخر، سونا و جکوزی می توانید از تراس آفتاب لذت ببرید. همچنین می توانید از سالن بدن سازی و سالن ورزش های هوازی مجزا شامل تی آرایکس، یوگا و اسپا و سالن تخصصی ماساژ و فضای آب درمانی مجموعه استفاده کنید. در ارتفاع ۱۲۵ متری روف گاردن دارای یک باغ به همراه آبشار و جاده سلامتی و هلی پد برای رفت و آمد به برج از طریق هلیکوپتر و سالن سینمای روباز است.
لابی این مجموعه، به متراژ ۱۶۰۰ متر با ارتفاع ۱۲ متر طراحی شده و دارای امکاناتی از قبیل کافی شاپ، سالن سینما و سالن های بازی شامل سالن بیلیارد، بولینگ و گیم نت است. علاوه بر پارکینگ های اختصاصی، این برج شامل ۶۰ عدد پارکینگ مهمان و ۴۰ عدد محل پارک موتور و دوچرخه + Valet برای پارک توسط کارکنان برج می باشد.
در این مجموعه، خدمات هتلینگ به صورت ۲۴ ساعته ارائه می شود. این محل مجهز به کارواش و لاندری اختصاصی است. برای انتقال اسباب و اثاثیه بزرگ و تعویض درختان تراس (شامل گارانتی) ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار