پلیس‌راه مازندران: جاده‌ها برفی است/ احتمال سقوط بهمن

لوگوی پول و تجارت پول و تجارت . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۲:۲۸
به گزارش «پول و تجارت » به نقل از ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی از برف و بوران شدید در جاده های کوهستانی خبر داد و گفت: با وجود بارش برف و باران شدید از شب گذشته تاکنون، راه های مازندران باز بوده و تردد در برخی راه های مواصلاتی کوهستانی به سختی انجام می شود. وی با اشاره به تلاش مأموران راهنمایی و رانندگی مستقر در جاده های استان و ارائه خدمات برای باز نگه داشتن مسیر ها، افزود: با توجه به میزان بالای بارش برف در مناطق کوهستانی مازندران، احتمال سقوط بهمن بسیار زیاد است. رئیس پلیس راه مازندران به احتمال بوران و شدت برف در جاده های مرکزی و شرقی مازندران، ساری-کیاسر و ارتفاعات شهرستان های بهشهر و گلوگاه اشاره کرد و گفت: آب گرفتگی در برخی نقاط جاده های ساحلی استان برای رانندگانی که بدون رعایت سرعت مطمئنه تردد کنند، خطرات جدی ایجاد خواهد کرد. وی بابیان اینکه محدودیت تردد در جاده های استان وجود نداشته، اما محدودیت های کرونایی همچنان به قوّت خود باقی و در حال اجراست، بر پرهیز از تردد غیرضروری رانندگان به ویژه در جاده های کوهستانی، همراه داشتن تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ، کنترل فنی خودرو مانن..

به گزارش « پول و تجارت » به نقل از ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی از برف و بوران شدید در جاده های کوهستانی خبر داد و گفت: با وجود بارش برف و باران شدید از شب گذشته تاکنون، راه های مازندران باز بوده و تردد در برخی راه های مواصلاتی کوهستانی به سختی انجام می شود.
وی با اشاره به تلاش مأموران راهنمایی و رانندگی مستقر در جاده های استان و ارائه خدمات برای باز نگه داشتن مسیر ها، افزود: با توجه به میزان بالای بارش برف در مناطق کوهستانی مازندران، احتمال سقوط بهمن بسیار زیاد است.
رئیس پلیس راه مازندران به احتمال بوران و شدت برف در جاده های مرکزی و شرقی مازندران، ساری-کیاسر و ارتفاعات شهرستان های بهشهر و گلوگاه اشاره کرد و گفت: آب گرفتگی در برخی نقاط جاده های ساحلی استان برای رانندگانی که بدون رعایت سرعت مطمئنه تردد کنند، خطرات جدی ایجاد خواهد کرد.
وی بابیان اینکه محدودیت تردد در جاده های استان وجود نداشته، اما محدودیت های کرونایی همچنان به قوّت خود باقی و در حال اجراست، بر پرهیز از تردد غیرضروری رانندگان به ویژه در جاده های کوهستانی، همراه داشتن تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ، کنترل فنی خودرو مانند ترمزها، فرمان، سالم بودن بخاری، برف پاک کن، استعلام وضعیت مسیر ها قبل از حرکت تأکید کرد.
رئیس پلیس راه مازندران افزود: مأموران راهنمایی و رانندگی مستقر در جاده های مازندران از تردد خودرو های بدون زنجیر چرخ جلوگیری می کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار