مهاباد- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ گفت: ۳۲ واحد مسکونی به همت سپاه و بسیج سازندگی تحویل مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی این شهرستان شد.

سرهنگ مرتضی کاظمی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد منزل مسکونی با ۳۲ میلیارد ریال در روستاهای کم برخوردار و دورافتاده احداث و در اختیار خانوارهای نیازمند قرار گرفته است.
وی ادامه داد: منازل مسکونی مددجویان در زیربنای ۵۰ مترمربع ساخته شده و دارای امکاناتی همچون کابینت و موکت نیز است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ بیان کرد: همچنین طی یک سال گذشته ۸۸ سری جهیزیه با ۲۲ میلیارد ریال از طرف سپاه به نوعروسان حوزه مقاومت این شهرستان اهدا شده است.
وی بیان کرد: این جهیزیه ها شامل ۱۰ قلم وسایل اساسی زندگی شامل یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، فرش، جاروبرقی، ظروف آشپزخانه، ظروف نسوز، سری کامل قاشق و چنگال، پتو و ظروف غذاخوری بوده که از سوی قرارگاه محرومیت زدایی حمزه سیدالشهداء و بسیج سازندگی سپاه شهدا تهیه شده است.
وی با بیان اینکه ۲ طرح عمرانی هم روز گذشته به مناسبت هفته بسیج در این شهرستان افتتاح شد، اضافه کرد: این طرح ها شامل ۲ دهنه پل ارتباطی است که در روستاهای "قالقانلو" و "اوزان علیا" بخش کشاورز با حضور فرماندار، امام جمعه و شماری از مسوولان این شهرستان با همکاری اداره راهداری افتتاح شد.
سرهنگ کاظمی ادامه داد: بر اساس توافق صورت گرفته بین سپاه و اداره راهداری، تامین شن و ماسه جهت تسطیح راه دسترسی این ۲ روستا نیز توسط سپاه شاهین دژ و عملیات اجرایی آن توسط اداره راهداری انجام و طی هفته آینده آماده بهره برداری خواهد شد.
هفت هزار و ۳۹۷ نفر در قالب سه هزار و ۷۳۶ خانوار در شاهین دژ، زیرپوشش چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار