وزیر آموزش و پرورش: هر دانش‌آموز می‌تواند یک «خمینی» باشد

لوگوی فرارو فرارو . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۱۳
وی با تاکید بر لزوم استفاده از فرصت کار در آموزش و پرورش، عنوان کرد: از هر دانش آموز می توان یک خمینی تولید کرد و به همین دلیل، معلمی شغل انبیا است. کار بزرگ را آدم های بزرگ انجام می دهند و باید کار با منش بزرگ انجام شود و برای انجام آن، روح بلند و عظیم داشت.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه هر فرد ظرفیت، توانمندی و پیچیدگی هایی دارد که همه این موارد معجونی از وضعیت انسان هایی است که در اختیار ما قرار می گیرند و ما وظیفه آموزش این افراد را بر عهده داریم، گفت: از هر دانش آموز می توان یک خمینی تولید کرد و به همین دلیل، معلمی شغل انبیا است.
محسن حاجی میرزایی در نشست ویدئو کنفرانسی با مدیران مدارس خوزستان که امروز ( دوم بهمن ماه) در اهواز برگزار شد، با اشاره به با ارزشمند بودن کار مدیران مدارس، اظهار کرد: در دوران کرونا فرهنگیان خلاقیت های چشم گیری از خود آشکار کردند و فداکاری های خوبی داشتند که جای تشکر دارد.
به گزارش ایسنا، وی افزود: کار آموزش و پرورش در شرایط عادی سخت است زیرا با انسان ها سر و کار دارند و دشوار است. هر فرد ظرفیت، توانمندی و پیچیدگی هایی دارد که همه این موارد معجونی از وضعیت انسان هایی است که در اختیار ما قرار می گیرند و ما وظیفه آموزش این افراد را بر عهده داریم.
حاجی میرزایی بیان کرد: سختی کار با همزمانی کرونا افزایش می یابد. در این شرایط که ناگزیر به برگزاری کلاس های غیرحضوری هستیم، نقش و مسئولیت مدیران دشوارتر و پیچیده تر شده است اما آنچه سختی ها را کمی کاهش می دهد ارزش کار انجام شده است.
وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: از بین مشاغل موجود شاید حقوق و مزایای شغل مدیر مدرسه کمتر باشد اما هیچ کاری به اندازه این کار عمیق، پربار، تاثیرگذار، پایدار و دارای فرصت های بی نظیر برای خلاقیت نیست.
وی با تاکید بر لزوم استفاده از فرصت کار در آموزش و پرورش، عنوان کرد: از هر دانش آموز می توان یک خمینی تولید کرد و به همین دلیل، معلمی شغل انبیا است. کار بزرگ را آدم های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
ترفند|کاردستی با خمیر
ترفند|کاردستی با خمیر
لوگوی راسخون راسخون .
10 گل برتر یوونتوس...
10 گل برتر یوونتوس...
لوگوی راسخون راسخون .