روزنامه های ورزشی بین المللی امروز به مسائل مختلف ورزشی پرداختند.

به گزارش ، بارسلونا و سویا از اسپانیا، چلسی و یوونتوس از ایتالیا، برای دور یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خود را آماده می کنند که از برجسته ترین تیتر های روزنامه های ورزشی بین المللی در روز چهارشنبه است.
این روزنامه ها همچنین به دیدار های امروز لیگ قهرمانان اروپا، از جمله دیدار های اینترمیلان مقابل رئال مادرید، شرایط چیرو ایموبیله مهاجم لاتزیو و الیویه ژیرو مهاجم چلسی پرداختند.
روزنامه اسپانیایی مارکا
این روزنامه تمرکز خود را روی دیدار اینترمیلان و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا گذاشت و نوشت: "رئالی ها، غرور خود را بیرون بیاورید"
مارکا همچنین در مورد پیروزی بارسلونا مقابل دینامو کیف و صعود به مرحله یک هشتم نهایی صحبت کرد و نوشت: "یک امتیاز کامل در تیم دوم" و همچنین در مورد صعود سویا به مرحله یک هشتم نهایی پس از غلبه بر کراسنودار روسیه، نوشت: "ما پیروز شدیم و به مرحله یک هشتم نهایی راه یافتیم".
این روزنامه علاقمند بازی اتلتیکو مادرید و لوکوموتیو مسکو بود و نوشت: "سیمئونه دیگو کاستا را به خدمت می گیرد".
روزنامه اسپرت
این روزنامه به پیروزی بارسلونا مقابل دینامو کیف و صعود به مرحله شانزدهم لیگ قهرمانان اروپا پرداخت و نوشت: "پلن (B) می درخشد".
اسپرت همچنین در مورد صعود سویا پس از شکست دادن کراسنودار روسیه در مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات صحبت کرد و نوشت: "در دقیقه ۹۴ به مرحله شانزدهم راه پیدا کنید. "
این روزنامه درباره دیدار های امروز باشگاه های اسپانیایی در لیگ قهرمانان اروپا تیتر زد و در مورد دیدار اینترمیلان و رئال مادرید نوشت: "رئال مادرید شانس خود را امتحان می کند"، و در مورد دیدار اتلتیکو مادرید و ...

سرخط اخبار