اقتصاد ایران: عمدتا کسانی که در بازار بورس، حوزه مالی و سرمایه گذاری یا تحلیل های اقتصادی فعالیت دارند با این نام آشنا هستند و حتی شاید در بسیاری از مواقع از سیگنال ها و تحلیل های ایشان استفاده کرده باشند.

به گزارش خبرگزاری  اقتصادی ایران ، اما گفته های مختلف یا تا حدی متناقض از شهرت و فعالیت ایشان از دو گروه متفاوت به گوش می رسد، گروه اول بسیار طرفدار ایشان هستند و مدعی هستند آقای مقراضی بهترین استاد بورس ایرانی بوده و به هزاران نفر برای موفقیت و کسب درآمد کمک کرده است. اما از طرفی گروه دوم مدعی هستند که ایشان یک کلاهبردار است !! لذا برای روشن شدن افکار عمومی تصمیم گرفتیم جوانب مساله را بررسی کرده و از واقعیت داستان آگاه شویم. پس سوال اینجاست:
به راستی هومن مقراضی کیست؟
برای پاسخ به این سوال به سراغ طیف وسیعی از افراد در کانال ها، سایت ها، فروم ها و گروه های مرتبط با بورس و سرمایه گذاری رفتیم، و به صورت فرد به فرد یا گروهی مصاحبه انجام دادیم، با نظرات جالب و متفاوتی مواجه شدیم! در مصاحبه گروهی اولیه همانطور که انتظار می رفت افراد به دوسته کاملا راضی و ناراضی تقسیم شدند، ما با افراد راضی کاری نداشتیم چون اذعان داشتند از خدمات استفاده کردند و درآمدشان چندین برابر شده. مساله اصلی گروه دوم یعنی افراد ناراضی هست، به همین دلیل با بسیاری از این افراد به صورت فرد به فرد مصاحبه انجام گرفت، که در نتیجه این افراد نیز به 3 دسته تقسیم شدند:
دسته اول که شامل عده بسیار زیادی می باشد، در کمال تعجب تا حالا اصلا هیچ خدمت یا محصولی از ایشان خریداری نکرده بودند ولی اعلام داشتند ما ایشان را میشناسیم و گمان می کنیم کلاهبردار هستند! بیشتر پرس و جو کردیم، مطرح کردند دوره های ایشان قیمت بالایی دارد و ایشان نباید بدین شکل قیمت گذاری کنند! پرسیدیم خوب کلاهبرداری اش کجاست؟! پاسخ یکسان بود! قیمت بالاست و با این وضعیت اقتصاد کشورمان ما توان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار