اربعین شهید معماری در اهواز برگزار شد + تصویر

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۷
مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت رزمنده جبهه مقاومت شهید حسین معماری از شهدای مدافع حرم استان خوزستان با حضور جمعی کثیری از مردم و نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و مسئولانی نظامی و استانی برگزار شد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز ، مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت رزمنده جبهه مقاومت شهید حسین معماری از شهدای مدافع حرم استان خوزستان با حضور جمعی کثیری از مردم و نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و مسئولانی نظامی و استانی برگزار شد.
این برنامه امروز پنجشنبه 21 شهریورماه همزمان با دوازدهم محرم الحرام سالروز شهادت حضرت امام سجاد(ع) از ساعت 9 صبح آغاز شد که جمعی از مردم ولایتمدار خوزستان، هم رزمان شهید، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و مسئولان استانی حضور یافتند.
شهید حسین معماری از شهدای مدافع حرم خوزستان فرزند شهید علی معماری و داماد شهید سید حمدان موسوی مجد است که در سال 1357 به دنیا آمد و بعداز هجوم نیروهای تکفیری به کشورهای اسلامی برای دفاع از حرم حضرت زینب کبری(س) و حضرت رقیه(س) عازم نبرد شد.
این شهید مدافع حرم در روز شنبه 12 مردادماه سال 1398 بعداز مجروحیت شدید در بیمارستان شهید چمران تهران به فیض شهادت نائل آمد و در نهایت پیکر پاک او از طریق فرودگاه بین المللی اهواز به خوزستان منتقل شد.
آئین بزرگداشت شهید حسین معماری در اهواز برگزار شد
آئین بزرگداشت شهید حسین معماری به روایت تصویر
آئین بزرگداشت شهید حسین معماری در اهواز برگزار می شود
مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید حسین معماری از شهدای مدافع حرم استان خوزستان و فرزند شهید علی معماری پس از انتقال به زادگاهش، در تاریخ دوشنبه چهارم مردادماه برگزار شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار