سنندج - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی ۷۰ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، فرزین رضاعی بعد از ظهر امروز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در مجموع ۷۰ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان کردستان شناسایی شده اند.
وی با اشاره به شمار بیماران بستری شده در بیمارستان های استان کردستان تا ظهر امروز، گفت: هم اکنون ۱۵۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان کردستان بستری هستند.
رضاعی با بیان اینکه شهرستان سنندج دارای بیشترین بیمار مبتلا به کرونا است، عنوان کرد: هم اکنون در بیمارستان های سنندج ۶۶ نفر بستری هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان افزود: هم اکنون در سقز ۲۴ نفر، مریوان ۱۷ نفر، قروه ۱۱ نفر، بیجار ۱۶ نفر، کامیاران ۱۰ نفر، دیواندره دو نفر، بانه ۱۰ نفر و دهگلان یک نفر بستری هستند.
رضاعی به وضعیت بیماران بدحال در بیمارستان های استان کردستان اشاره کرد و یادآور شد: هم اکنون ۳۶ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه ( آی . سی.یو ) بستری هستند.
وی آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در استان کردستان از ابتدا تاکنون را ۴۶۸ نفر عنوان کرد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته متأسفانه سه بیمار کرونایی در استان جان خود را از دست داده اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تاکنون ۹۰ نفر در سقز، ۱۶۵ نفر در سنندج، ۴۱ نفر در قروه ، ۳۵ نفر در بانه، ۲۷ نفر در مریوان، ۲۸ نفر در بیجار، ۳۸ نفر در کامیاران، ۳۴ نفر در دیواندره و ۱۰ نفر در دهگلان جان خود را از دست داده اند.
وی با اشاره به نظارت دانشگاه علوم پزشکی بر دفن افراد فوت شده به دلیل ابتلاء به ویروس کرونا، بیان کرد: همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل های مرتبط با این کار که از سوی وزارت بهداشت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار