قسمت چهارم سریال عاشقانه مانکن منتشر شد+ دانلود قسمت 4 مانکن

فرارو پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵
قسمت چهارم سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی شنبه بیست و سوم شهریور ماه منتشر می شود.

قسمت چهارم اولین فصل از سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده، شنبه 23 شهریور ماه ۱۳۹۸ وارد شبکه ی نمایش خانگی می شود.
در قسمت قبل دیدیم که حضور ناگهانی کتایون در بیمارستان همه را شوکه کرد. او می خواست با این کارش به کاوه نشان دهد که اگر بخواهد می تواند در عرض چند ثانیه زندگی اش را نابود کند.
بعد از سال ها مواجهه ی کتایون با مادر کاوه نشان داد که آن ها گذشته ی خاص و پیچیده ای داشته اند چرا که مادر کاوه به هیچ عنوان نمی خواست که کتایون بالای سر سلمان بماند تا مبادا او بیدار شود و هیجان ناشی از دیدار کتایون حالش را بد کند.
این دیدار به جز این که جدیت کتایون را به کاوه ثابت کرد به او فهماند که چیزی بیشتر از اختلافاتی که کتایون از گذشته شان گفته در میان است. پدر کاوه هم در خلوتش با کاوه به او گوشزد می کند که ورشکستی او ناشی از اشتباهات خودش نبوده و قطعا کسی برایش پاپوش دوخته است.
محمدرضا فروتن که اولین بازیگری بود که به پروژه ی مانکن پیوست در قسمت سوم با نقش اخگر وارد داستان شد. اخگر در ظاهر فردی قدرتمند و ثروتمند است که برای کسانی که لطفی به او می کنند سنگ تمام می گذارد و محبتشان را بی جواب نمی گذارد.
حضور اخگر و نزدیک شدن همتا به او، دوگانه ای میان اخگر و همتا همچنین کتایون و کاوه به وجود خواهد آورد که پیش برنده ی داستان مانکن خواهد بود.
مانکن هنوز در پیش درآمد قصه است و هنوز وارد داستان اصلی نشده است. هرچند این کندی، که به نظر از متوسط سریال های ایرانی دیگر هم کند تر است، هنوز برای مخاطبان آزار دهنده نشده است و کسانی که سریال را دیده اند و در فضا های مجازی کامنت می گذارند از سریال و بازیگرانش راضی هستند و مشتاق برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار