نقش همسر ویلموتس در اتفاقات اخیر تیم ملی

مشرق نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴
گویا همسر مارک ویلموتس که به نوعی حکم مدیر قراردادهای او را دارد، از سرمربی تیم ملی خواسته تا قبل از شفاف شدن شرایط مالی اش، دیگر به ایران سفر نکند.

به گزارش مشرق ، همزمانی اعتراض استراماچونی با قهر مارک ویلموتس و اولتیماتوم کالدرون، یک بار دیگر این حقیقت را آشکار کرد که فوتبال ایران در این شرایط اقتصادی، ظرفیت همکاری با مربیان خارجی را ندارد چرا که پرداخت دستمزد این مربیان و حتی حق الزحمه بازیکنان خارجی تبدیل به معضل شده است.
بیشتر بخوانید:
البته استقلال و پرسپولیس پولی برای پرداختن به استراماچونی و کالدرون ندارند، ولی فدراسیون فوتبال که مدعی است پول را جور کرده هم به واسطه تحریم ها و محدودیت های موجود در نقل و انتقال پول، قادر به پرداخت دستمزد ویلموتس نیست و در آستانه بازی حساس ایران و عراق، درگیری فدراسیون و ویلموتس، آماده سازی تیم ملی را هم تحت الشعاع قرار داده است. البته فدراسیون فوتبال مدعی است هیچ مشکلی وجود ندارد و سرمربی تیم ملی امروز یا فردا به تهران می آید و تمرینات تیم ملی را برای بازی با عراق زیر نظر می گیرد، ولی منابع غیررسمی می گویند شرایط به این آرامی که فدراسیون می گوید، نیست و هر لحظه احتمال دارد بازی به سمت قطع همکاری برود.
گویا همسر مارک ویلموتس که به نوعی حکم مدیر قراردادهای او را دارد، از سرمربی تیم ملی خواسته تا قبل از شفاف شدن شرایط مالی اش، دیگر به ایران سفر نکند. آن طور که ابراهیم شکوری می گفت، مارک ویلموتس مشکلی با عقب افتادن پرداخت دستمزدش نداشت، چون مطمئن بود ایران نزد فیفا سپرده مالی دارد و می تواند دستمزدش را بگیرد. برخی منابع آگاه هم می گویند سیاستمدار بلژیکی حتی حاضر شده بود با فدراسیون فوتبال همکاری کند و کار را به فیفا بکشاند تا فدراسیون بین المللی فوتبال با در نظر گرفتن شرایط حاد فدراسیون، بخشی از مطالبات ما را به حساب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار