یک وزیر کابینه رژیم صهیونیستی در اظهاراتی جنجالی در کنست (پارلمان) این رژیم گفت: ایران توانمندی بالایی در تأثیرگذاری بر افکار عمومی داخلی ما دارد.

- اخبار بین الملل -
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، رادیو اف ام93 رژیم صهیونیستی در پایگاه اطلاع رسانی خود به نقل از ایلی کوهن وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی نوشت: به اعتقاد این وزیر امروز ایرانی ها از طریق شبکه های اجتماعی موجی از تأثیرگذاری را بر جامعه داخلی ما وارد کرده اند.
ایلی کوهن که در صحن علنی کنست (پارلمان) و در پاسخ به پرسش یکی از نمایندگان آن در مورد میزان تأثیرگذاری ایران از طریق شبکه های اجتماعی بر جامعه اسرائیل سخن می گفت، ادعا کرد تهران در امر تأثیرگذاری بر افکار عمومی اسرائیل فعال است.
این وزیر صهیونیست افزود: من با استناد به گزارش سرویس های اطلاعاتی اسرائیل تأکید می کنم چنین امری در حال انجام است، اما به دلیل حساسیت آن قادر نیستم آن را بیش از این از این تریبون تشریح کنم.
وی گفت: ایران موفق شده است جاسوس هایی به کار بگیرد و به خلاف آنچه ما اکنون در مورد فعالیت های این کشور در بخش شبکه های اجتماعی بحث می کنیم، سرویس های اطلاعاتی ایران موفق شده اند شماری از شهروندان ما را برای فعالیت های اطلاعاتی جذب کنند.
سخنان این وزیر صهیونیست با اعتراض نیستان هورویتز عضو کنست روبه رو شد و در واکنش به ادعای تحریک افکار عمومی توسط ایران گفت: چرا تصور می کنید که ما باید این یاوه گویی ها را باور کنیم؟ آیا تمام اعتراضاتی که در زمان حاضر شاهد آن هستیم به دلیل ایران است؟ تاکنون این سطح از یاوه گویی ها را نشنیده بودیم.
رسوایی جدید همسر نتانیاهو
 یک رسانه صهیونیست فاش کرد در ادامه سوءاستفاده خانواده بنیامین نتانیاهو از قدرت، سارا نتانیاهو همسر وی خواستار صرف هزینه منزل شخصی جدیدشان شده است.
کانال سیزدهم تلویزیون ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار