مبارزه با دانه درشت ها و مفاسد اقتصادی در اولویت کار دستگاه قضاست

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴
معاون قوه قضاییه گفت: مبارزه با فساد به ویژه در دستگاه قضا و مبارزه با دانه درشت ها و مفاسد اقتصادی از اولویت های کاری است و سبب امیدواری و خوشحالی مردم شده است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، ذبیح الله خداییان امروز در جلسه شورای قضایی استان لرستان استان ضمن تسلیت ایام محرم و سوگواری امام حسین (ع) و امام سجاد(ع)، مبارزه با فساد را یکی از اولویت های کاری دستگاه قضا برشمرد و افزود: مبارزه با فساد به ویژه در دستگاه قضا و مبارزه با دانه درشت ها و مفاسد اقتصادی از اولویت های کاری است و سبب امیدواری و خوشحالی مردم شده است.
وی با بیان اینکه در زمینه مبارزه با جرم و پیشگیری، تمام دستگاه ها باید پای کار باشند، افزود: کاهش جمعیت کیفری زندان ها یکی از برنامه های دستگاه قضاست و زندان ها باید جای افرادی باشد که اگر بیرون باشند جامعه را تبدیل به زندان می کنند.
بادامچیان: دولت به قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی کمک کند
ساری| دستگاه قضایی برخورد جدی با پدیده مفاسد اقتصادی داشته باشد
معاون قوه قضائیه با تاکید براینکه ارتقا امنیت بسیار مهم است عنوان کرد: از آنجا که شناسایی مجرمان و قاچاقچیان می تواند تاثیر به سزایی در جلوگیری از جرائم و ارتقا امنیت داشته باشد باید برای ارتقا امنیت برنامه داشت و بانک اطلاعاتی محکومان و مجرمان را رصد و به روزرسانی کرد.
 وی در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم همکاری دستگاه قضا در استان برای برنامه اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت:کمک به اقتصاد مقاومتی یکی دیگر اولویت های کاری قوه قضائیه و به ویژه دستگاه قضا در استان است.
خداییان تصریح کرد: از آنجا که استان لرستان از جمله استان های با جمعیت بیکاری بالا در کشور است باید در رفع این مشکل و کمک به چرخ اقتصاد در استان گام های مهمی و مفیدی برداشته شود.
وی در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار