قلعه نویی: آقای حسن زاده! اگر فحاشی ۱۰۰ هزار نفر خوب است، آن را به شما تقدیم می کنم

خبر آنلاین چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۸
امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان معتقد است تیمش نسبت به فصل گذشته، تیم باکیفیت تری خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، امیر قلعه نویی در گفت و گو با رادیو ورزش درمورد الزام باشگاه های لیگ برتری به اصلاح ورزشگاه های خود تصریح کرد: 10 سال پیش از ورزشگاه ها ایراد گرفتیم و مصاحبه ای کردم که برای من خیلی گران تمام شد. حالا ضرب الاجلی برای اصلاح زیرساخت ها تعیین کردند. 10 سال قبل وقتی یک مربی ایرانی حرفی را می زند، همه به آن حمله می کنند. گفته بودم برای پیشرفت ورزش ما، زیرساخت ها را باید درست کنیم. اعتقاد دارم ما ایرانی ها می توانیم در همه چیز جزو 20 رتبه برتر دنیا باشیم، اما حسات ها باعث می شود بسیاری از نخبه ها نتوانند جایگاه خود را در کشور پیدا کنند.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه همه دستگاه ها او را به خاطر صحبت هایش احضار می کنند، گفت: هر روز برای ما نامه می آید، اما نمی دانم چرا آقایان در قبال اتفاقاتی که در کشور می افتد، سکوت می کنند. از حسن زاده رئیس کمیته انضباطی سوالی دارم. 100 هزار نفر به من فحش ناموس دادند، اگر خوب است، اینها را به شما (حسن زاده) تقدیم می کنم! من خویشتن داری کردم، اما مرا جریمه و محروم کردند.
قلعه نویی که با رادیو ورزش گفت وگو می کرد، خاطرنشان کرد: چرا باید اجازه دهند حکم بازی پرسپولیس - سپاهان پس از دو قهرمانی اعلام شود؟ مرا به خاطر صحبت هایم به همه جا احضار کردند که چرا حرف حق می زنم. حتی آنجاهایی که نباید اسم آن را ببریم. آقای حسن زاده! خودت و خانواده ات را جای من و خانواده ام بگذار. 100 هزار نفر به من توهین کردند و من خویشتن داری کردم. تیم ما را در اصفهان 9 نفره کردند که سلیمانی پس از بازی از من تشکر کرد، اما حسن زاده ما را جریمه و محروم کرد. این چه قانون و دینی است؟
وی در ...

سرخط اخبار