تهران – ایرنا – تاریخ آمریکا سراسر با جنایت و دزدی همراه است و این موضوع به امروز و دیروز مربوط نیست، بلکه مساله ای است که از ابتدای تشکیل ایالات متحده آمریکا در سال ۱۷۷۶ همواره و به اشکال مختلف خود را نشان داده است.

در حالی که دنیا با شیوع ویروس کرونا دست به گریبان است و آمار این بیماری روز به روز افزایش می یابد و دنیا به دنبال پیدا کردن راه حلی برای مقابله با آن است، انتشار اخبار سرقت ماسک و لوازم پزشکی دیگر کشورها از سوی نظامیان و مقامات آمریکایی در کنار ادامه سرقت نفت سوریه به تیتر اول تعداد زیادی از رسانه های جهان تبدیل شده است.
تاریخ آمریکا که با قتل عام سرخ پوستان، قتل عام مردم هیروشیما و ناکازاکی با بمب اتم، قتل عام مردم ویتنام، قتل عام مردم عراق، سوریه و یمن، اقدام کودتا در شماری از کشورهای جهان از جمله در ایران در سال ۱۳۳۲، سرقت نفت کشورهای ایران (در دوران رژیم پهلوی) ، عراق، سوریه و لیبی در دوران کنونی، ایجاد گروه های تروریستی بیشمار در جهان همچون القاعده، داعش، النصره و ... و دهها اقدام دیگر همراه بوده، فقط بخشی از اقدامات سران ایالات متحده آمریکا در ۲۵۰ سال اخیر می باشد؛ اقداماتی که نتیجه آن برای مردم جهان فقط مرگ و نابودی به همراه داشته است.
آمریکا در آخرین اقدام ضدانسانی خود در منطقه غرب آسیا به ویژه در سوریه بلای جان مردم و سارق منابع نفتی آن ها شده است، اقدامی که پیش از این گروهک تروریستی داعش در سال های اخیر انجام داده است.
شامگاه شنبه منابع خبری اعلام کردند که نظامیان تروریست آمریکایی از طریق هوایی، تجهیزات نظامی و لجستیکی به میدان نفتی العمر واقع در شرق استان دیرالزور سوریه ارسال و اقدام به هلی برن نظامیان خود در این منطقه کردند.
میدان نفتی العمر بزرگترین میدان نفتی سوریه می باشد که در دیرالزور واقع شده است. بیشتر میادین نفتی سوریه در نزدیکی مرزهای عراق و ترکیه قرار دارد، ولی استان دیرالزور بیشترین میادین نفتی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار