سیل ایران، مسائل عمرانی سال جاری را دچار مشکل می کند

دریافت خبر : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۳
سیل ایران، مسائل عمرانی سال جاری را دچار مشکل می کند
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، با بیان اینکه از ابتدای سال 23 استان کشور درگیر سیل شده است، خاطرنشان کرد: بی تردید این حادثه مسائل عمرانی سال جاری را دچار مشکل خواهد کرد، زیرا حدود نیمی از بودجه امسال معادل برآورد خسارت های ناشی از سیل است.

به گزارش ایسنا، کیوان محمدی در کمیته برنامه ریزی شهرستان رودسر، ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه، به اقدام رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران و حمایت مردم از این نهاد انقلابی اشاره و اظهار کرد: همه ملت ایران پاسدار و بسیجی هستند؛ اگرچه لباس سپاه بر تن ندارند و همانگونه که در طول چهل سال گذشته پای انقلاب ماندند، پای ارزش های انقلاب نیز خواهند ماند.
وی با بیان اینکه مردم همه فشارهایی را که استکبار جهانی به ناحق بر کشور ما تحمیل کرده با بردباری تحمل کردند، گفت: آحاد ملت با هر گرایش سیاسی و هر درجه ای از اعتقاد در جریان انقلاب و دفاع مقدس و بلایای طبیعی نقش آفرین بوده اند و دست از همکاری و همدلی با مسئولان نظام برنداشته اند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان با اشاره به فرمایش امام راحل مبنی بر اینکه اگر سپاه نبود کشور هم نبود، اضافه کرد: امروز شاهد هستیم که سپاه محور همه حملات سیاسی و تبلیغاتی دشمنان قرار گرفته، اما مردم به تاسی از فرمایش معمار کبیر انقلاب حمایت و پشتیبانی خود را از پاسداران اعلام کردند.
این مقام مسئول حمایت همه گروه های سیاسی اعم از اصلاح طلب و اصولگرا از سپاه را نشان دهنده استواری بر آرمان های انقلاب دانست و تصریح کرد: مردم و مسئولان حامی و پشتوانه کشور و نظام هستند و نه آمریکا و نه استکبار جهانی با همه ایادی نمی توانند کوچک ترین خدشه ای به انقلاب وارد کنند. همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس ایستادگی و مقاومت کردیم، اکنون نیز با درایت و تدبیر از این گردنه به سلامت عبور خواهیم کرد.
وی شهرستان رودسر را ورودی استان گیلان دانست و تاکید کرد: گردشگرانی که از رامسر به عنوان عروس مازندران وارد گیلان می شوند ...

[ مشاهده متن کامل سیل ایران، مسائل عمرانی سال جاری را دچار مشکل می کند ایسنا ]