مرز شلمچه معبر عاشقان دیار یار؛ تردد زائران در شلمچه ادامه دارد +فیلم

مشرق نیوز جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۸
پیاده روی اربعین به عنوان بزرگ ترین اجتماع مردم جهان دیده می شود که از خردسال گرفته تا پیر با هر رنگ و نژاد و زبانی در کنار یکدیگر به سوی معشوق شتابان در حرکت هستند.

به گزارش مشرق،  عشاق اباعبدالله الحسین دوباره پای در مسیر عاشقی گذاشتند و به شوق دیدار بارگاه ملکوتی اش با کوله باری بر دوش راهی شده اند.
مظلومیت و حب امام حسین(ع) در دل جهان اسلام چنان عمیق است که هر ساله با فرارسیدن ایام اربعین شاهد حضور گسترده شیعیان از نقاط مختلف جهان هستیم و حتی غیرمسلمان نیز با دیدن حماسه اربعین در پی کشف علت آن پای در این مسیر می نهند.
اما چند سالی است که هم زمان با فرارسیدن ایام اربعین حسینی شاهد تفرقه افکنی توسط اسلام هراسان هستیم که البته به لطف و عنایت صاحب این مجلس نقشه های شوم آنان برملا شده است.
اکنون پیاده روی اربعین به عنوان بزرگ ترین اجتماع مردم جهان دیده می شود که از خردسال گرفته تا پیر با هر رنگ و نژاد و زبانی در کنار یکدیگر شتابان به سوی معشوق در حرکت هستند.
عراقی هایی که با کمترین درآمد اما با شور و اشتیاق فراوان از ماه ها قبل پس اندازی کنار می گذارند تا بتوانند به زوار خدمت کنند دیگر زیبایی این مسیر است، اینجا هیچ کس برای کمک کردن خساست به خرج نمی دهد.
دانلود

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار