امیرعلی حسینی ، مسئول امور بین الملل سرخ ها از صدور حکم نهایی پرونده گابریل کالدرون در هفته های آینده خبر داد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
امیرعلی حسینی مسئول امور بین الملل باشگاهپرسپولیسدقایقی قبل گفتگوی کوتاهی را با خبرنگاران حاضر در مقابل ساختمان باشگاه انجام داد و به سوالات پیرامون کمیته بین الملل سرخ ها پاسخ داد؛ از پروندهگابریل کالدرونتاشجاع خلیل زادهو عیسی آل کثیر. او درباره شرایط فینال لیگ قهرمانان نیز اظهار نظر کرد.
* پرونده گابریل کالدرون؟
آقای کالدرون دو دستیار داشتند، مدیریت وقت تشخیص دادند که پرونده آقای اینیگو به خاطر هزینه زیاد دادگاه عالی ورزش، از روند این دادگاه خارج شود و ما آن را پرداخت کنیم و ما هم این کار را کردیم. اما پرونده آقای کالدرون و خواکین در دادگاه CAS در جریان است. مرتبا از دادگاه عالی ورزش نامه میآید و ما جوابیه میفرستیم و داور هم مشخص شده. باید یک جلسه استماع بگذارند و سپس رای صادر میشود. معمولا دادگاه عالی ورزش نسبت به فیفا و ای اف سی روند کندی دارد.
* کارگروه لیگ قهرمانان آسیا؟
طبق معمول کار گروهی برای بازی فیناللیگ قهرمانان آسیاتشکیل داد و با مدیریت آقای شکوری و زیر نظر آقای پیروانی کارها پیش میرود. شرح وظایف را نوشته ایم و کارها روی روال پیش میرود، ما روز گذشته لیست تقاضای ویزا را ارسال کردیم برای فدراسیون که متشکل از کادرفنی، اعضای هیئت مدیره و بازیکنان بود. مسئله حباب پزشکی وجود دارد؛ هتل، زمین تمرین و زمین مسابقه و اعضای تیم حق ندارند از این سه حباب خارج شوند و در قرنطینه خواهند بود.
* پرونده شجاع و آل کثیر؟
من در پرونده شجاع خلیل زاده نیستم، برای آل کثیر درخواست ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار