سید محمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس گفت: راه شکست تحریم ها مذاکره نیست بلکه مقاومت، ایستادگی و موشک است. فکر برد برد را باید کنار گذاشت پیروزی تنها با مقاومت به دست می آید.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سید محمود نبویان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در نشست امروز(سه شنبه 13 خردادماه) صحن علنی مجلس شورای اسلامی، گفت: از ملت بزرگ ایران به سبب شرکت در انتخابات مجلس به ویژه از مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سپاس فراوان داریم که به نوکران خویش برای خدمت بیشتر اعتماد کردند.
به گزارش «انتخاب»، این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وجود مشکلات در کشور را هیچکس نمی تواند انکار کند، اما ریشه مشکلات کشور در کجاست؟ دو تفکر در کشور بر سر مدیریت با یکدیگر اختلاف دارند. تفکر اول، تفکر حاکم است همانند تفکر آقای روحانی و دوستان ایشان، این تفکر با ادعای تعامل روی کار آمد و اعلام کرد دیگران به سراغ تقابل رفته اند.
به نوشته خانه ملت، وی افزود: اگر تعامل به معنای ارتباط است چرا در آغاز کار دولت با وجود تاکید مقام معظم رهبری برای ارتباط با کشورهای منطقه و بازار چند صد میلیونی آنها ارتباطی برقرار نشد، جواب این سوال یک کلمه است تعامل به معنای ارتباط با کشورهایی مانند آمریکا، آلمان، انگلستان، فرانسه و برخی از کشورها مدنظر قرار دارد.
نبویان ادامه داد: آقای روحانی در کتاب امنیت ملی و دیپلماسی هسته ای خود صریحا اعلام می کند آمریکا بنز و کشورهای غیر متحد دوچرخه هستند اگر ما تدبیر داریم باید به سراغ بنز برویم.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: برای بهتر مطرح شدن معنی تعامل به سراغ کتاب ایران و جهانی شدن مشاور اول آقای روحانی می ریم که از این کتاب تقدیر کرده اند، در این کتاب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری