دانلود و بررسی اپلیکیشن جم آنلاین به عنوان برنامهای برای پخش زنده شبکه جم و دسترسی به فیلم ها و سریال های این شبکه در این نوشتار تکراتو ارائه خواهد شد. در ادامه همراه باشید.
اپلیکیشن جم آنلاین به عنوان اپلیکیشن پخش زنده شبکه جم یک تلوزیون اینترنتی آنلاین است که به شما امکان دسترسی به ده ها هزار ساعت فیلم، سریال و برنامه های سرگرم کننده را میدهد. این اپلیکیشن توسط گروه GEM با بیش از 20 کانال ماهواره ای در سراسر جهان توسعه یافته است. با دانلود و بررسی اپلیکیشن جم آنلاین همراه این نوشته باشید تا بدین ترتیب بتوانید به تمام این محتوا در گوشی اندروید خود دسترسی داشته باشید.
با دانلود اپلیکیشن جم آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و تنها با داشتن دسترسی به اینترنت به محتوای و پخش زنده شبکه جم دسترسی داشته باشید. یکی از این موارد هزاران ساعت از محتوای VOD است که براساس طرح اشتراک خود در وبسایت GEM Online میتوانید به آن دسترسی داشته باشید. به این ترتیب اگر بهبهترین سریالهای شبکه جم (GEM TV)علاقه دارید دانلود و بررسی اپلیکیشن جم آنلاین را از دست ندهید. با تکراتو همراه باشید!
دانلود و بررسی اپلیکیشن جم آنلاین (GEM Online)
پخش زنده شبکه جم
اولین نکته ای که در خصوص این برنامه جلب توجه میکند عدم وجود آن در بستر گوگل پلی است. با این حال مدتی در مایکت حضور داشت و بنابر اطلاعات ثبت شده در پلتفرم بیش از 20 میلیون بار دانلود شده بود. این رقم قابل توجهای است که از محبوبیت بالای این شبکه قارسی زبان ترکیهای حکایت دارد. جم آنلاین هم اکنون بزرگترین ارائه دهنده محتوای رسانه دیجیتال فارسی است. دانلود اپلیکیشن جم آنلاین شما را قادر خواهد ساخت ده ها ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار