معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی «در خانه بمانیم کتاب بخوانیم» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، افشین تحفه گر اظهار کرد: بهار امسال به دلیل تلاش برای شکست و مهار کرونا، «بهار همدلی» لقب گرفته و از آنجا که در جهت لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه شده توسط ستاد ملی مقابله با کرونا، کلیه فعالیت های فرهنگی و هنری به حالت تعلیق در آمده است، معاونت فرهنگی و رسانه ای خراسان رضوی در قالب پویش های مجازی فعالیت های فرهنگی در سطح استان برگزار می کند.
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: در همین راستا و به جهت لزوم ترویج فرهنگ والا و غنی کتابخوانی و همچنین حمایت از صنعت نشر خراسان رضوی، این معاونت اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان «در خانه بمانیم کتاب بخوانیم» کرده است.
وی با اشاره به اینکه پویش «در خانه بمانیم» مورد حمایت اصحاب فرهنگ، ادب و رسانه استان نیز قرار دارد، تاکید کرد: بر این اساس این طرح به صورت مجازی برگزار شده و ارسال آثار نیز بدون خروج از خانه به صورت مجازی ارائه می شود.
تحفه گر در خصوص شرایط شرکت در این مسابقه افزود: این مسابقه به صورت استانی و در دو بخش خوانش کتاب و مسابقه کتابخوانی برگزار و به نیت امام هشتم هشت جایزه 150 هزار تومانی به برگزیدگان اهدا می شود و شرکت برای عموم آزاد است.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: هر شخص می تواند ۳ اثر در هر بخش ارسال کند ولی یک اثر در هر بخش در مسابقه شرکت داده خواهد شد. تحفه گر با اشاره به نحو معرفی کتاب نیز ادامه داد: در ابتدای هر هفته ۵ کتاب معرفی و کتب معرفی شده در دو سایت  taaghche.com  و  ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار