شهردار اصفهان گفت: در نیمه اول سال جاری در میدان امام حسین(ع) فضایی ایجاد خواهد شد تا شاهد کاهش ترافیک باشیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، قدرت الله نوروزی عصر امروز (پنج شنبه) در برنامه زنده "رنگ بهار" شبکه اصفهان با اشاره به پایان یافتن پروژه میدان امام حسین (ع)، اظهار کرد: پروژه ساماندهی رفیوژ میانی میدان امام حسین و سنگفرش آن در قالب ساماندهی این میدان از اول اسفندماه ۹۸ مطرح و تصمیم بر آن شد که ساخت میدان تا پیش از پایان سال به اتمام برسد.
وی افزود: در قرارداد با پیمانکار مدت پروژه ۲۸ روزه مشخص شد و پیمانکار نیز به طور جدی وارد پروژه شد و با وجود آنکه محدودیت های فضایی برای ایجاد میدان بود، اکنون پروژه به اتمام رسیده است.
شهردار اصفهان تصریح کرد: از زیر میدان مترو عبور می کند و چند فضای شیشه ای که برای مترو و آتش نشانی در اطراف تعبیه شده به پیمانکار تحمیل شده بود که کار را سخت می کرد و در آینده برای این فضاهای شیشه ای نیز طرح هایی اجرا می شود.
وی با بیان اینکه فواره های میدان و نورپردازی داخل و معابر اطراف آن نیز به زودی تکمیل شده و عملیات اجرای سنگفرش میدان نیز دنبال خواهد شد، ادامه داد: در ادامه سنگفرش چهارباغ تا خیابان سپه دردست اقدام است و در نیمه اول سال جاری در میدان امام حسین (ع) فضایی ایجاد خواهد شد تا شاهد کاهش ترافیک در اطراف میدان باشیم.
نوروزی خاطرنشان کرد: میدان با سنگفرش جدید خود محل تردد خودروها و مردم شده و در آینده فضایی در شأن مردم اصفهان را دارا خواهد بود.
دروازه های شهر بسته شده اند
وی اضافه کرد: شیوع کرونا مصیبتی بود که به جهان تحمیل شد و شهر اصفهان نیز از این بابت وضعیت خوبی ندارد که در این راستا با رفتارهایی که زنجیره انتقال بیماری را حفظ می کند قطعاً در شهر برخورد خواهد شد.
شهردار اصفهان گفت: چراغ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار