شهردار تهران، هدف از اجرای ویدئو مپینگ روی برج آزادی را اعلام همبستگی با مردم جهان که این روزها درگیر ویروس کرونا هستند، عنوان کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا ؛ پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه اجرای ویودئو مپینگ روی برج آزادی در جمع خبرنگاران، این اقدام را به عنوان اعلام همبستگی با مردم جهان که با بیماری منحوس کرونا درگیر شده اند عنوان کرد و به بخشی از شعری از سعدی اشاره کرده و گفت: «بنی آدم اعضای یک پیکرند / که در آفرینش ز یک گوهرند / چون عضوی به درد آورد روزگار / دگر عضوها را نماند قرار / تو کز محنت دیگران بی غمی / نشاید که نامت نهند آدمی.» 
او با بیان اینکه اجرای ویدیو مپینگ را همکاران ما در سازمان زیباسازی آماده کردند، اضافه کرد: این دومین برنامه از سری ویدو مپینگ ها در دوران شیوع ویروس کرونا است، نخستین برنامه برای اعلام همدردی با مردم ووهان چین اجرا شد که تاثیرات بسیار خوبی داشت. 
شهردار تهران با اعتقاد به اینکه ایران با دو ویروس کرونا و ویروس تحریم ها می جنگد و شرایط سخت تری دارد، توضیح داد: با اجرای ویدئو مپینگ ضمن اعلام همدردی و همبستگی با همه کشورهایی که با این بیماری مبارزه می کنند، نشان دادیم که در این شرایط انسانی نیست که تحریم ها ادامه پیدا کند و مردم شریف ایران بیش از این تحت فشار باشند. کسانی که اینطور که فکر می کنند مطمئنا باید به اندیشه اساسی زندگی انسانی و جامعه بشری به گونه دیگری نگاه کنند. 
حناچی گفت: در هر صورت برای کنترل این پاندمی تلاش خیلی زیادی در جهان انجام شده است. ما هم در ایران با توجه به شرایط خاص اقتصادی و تحریم جا دارد از بخش درمانی که انصافا آبرومندانه این کار را مدیریت و تلاش می کنند در فضای کمبود امکانات این روزها را مدیریت کنند، تشکر کنیم.
او با بیان اینکه ما هم در شهرداری تهران تلاش کردیم بخشی از این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار