داورزنی: در ارکان فدراسیون ها بازنشسته نداریم/ سرمربی فوتبال به زودی معرفی می شود

فارس نیوز سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۶
معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش گفت: انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال دغدغه فدراسیون فوتبال است که آنها تلاش می کنند زودتر این موضوع تعیین تکلیف شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا داورزنی معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش درباره اینکه برخی از فدراسیون ها به نظر می رسد برای اعزام های برون مرزی با مشکلات مالی مواجه شده اند، گفت: فدراسیون ها می دانند از قبل اعزام دارند، پس تیمی که فروردین ماه قرار است اعزام شود از قبل کارش را انجام داده است. معمولاً در فروردین و اردیبهشت کمتر منابعی تخصیص می یابد. برخی از فدراسیون ها مکاتباتی داشته اند اما نگران کننده نیست. ما در این 40 سال عادت کرده ایم که در شرایط سخت از بحران ها بگذریم، 4 دهه بعد از انقلاب مشکلاتی بوده. طبیعی است سال 98 با توجه به مشکلاتی که دشمنان به وجود آورده اند، باید منابع را بهتر مدیریت کنیم.
وی که با رادیو تهران گفت وگو می کرد، درباره استخر مجموعه ورزشی آزادی اظهار داشت: با توجه به شناختی که از گذشته شنا دارم در 2، 3 دهه گذشته به صورت محدود استخر قهرمانی در سراسر کشور داشتیم. تلاش شد استخر قهرمانی دیگری مانند 9 دی در تهران ساخته شود، اما استخر آزادی هویت شنای کشور است. مجموعه آزادی به عنوان یکی از امکاناتی که زیرمجموعه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی است تا الان سعی کرده به فدراسیون شنا کمک کند با اینکه تا الان برای نگهداری آزادی ردیف بودجه مشخصی ندارد اما تعاملاتی را با فدراسیون ها داشته است.
داورزنی ادامه داد: در نشستی که هفته گذشته با مسئولان مجموعه ورزشی آزادی، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و رئیس فدراسیون شنا داشتیم صحبت هایی مطرح شد، سوء تفاهم به وجود آمده بود که این بحث ها باعث رؤسای فدراسیون های شنا و نجات غریق جلساتی را با هم داشته باشند تا این استخر به هر دو فدراسیون سرویس دهد.امروز و فردا ...