تغییرات بزرگ مدیریتی در انتظار پرسپولیس

برترینها پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱
باید تغییرات بزرگ مدیریتی را در انتظار پرسپولیس بدانیم. جایی که وزیر ورزش با استعفای ایرج عرب موافقت کرده و به دنبال جانشین برای مدیرعاملی پرسپولیس است.

ورزش سه: باید تغییرات بزرگ مدیریتی را در انتظار پرسپولیس بدانیم. جایی که وزیر ورزش با استعفای ایرج عرب موافقت کرده و به دنبال جانشین برای مدیرعاملی پرسپولیس است.
تغییرات مدیریتی چراغ خاموش به پرسپولیس رسید. جایی که عدم برگزاری جشن رونمایی از پیراهن پرسپولیس دردسر ساز شد و همه از استعفای ایرج عرب خبر دادند.
اما حالا همه چیز رنگ واقعیت گرفته است؛ طبق اخبار رسیده مدیرعامل پرسپولیس با حضور در وزارت ورزش نامه خداحافظی خود از پست مدیرعاملی سرخپوشان را به مسعود سلطانی فر داده است.
موضوعی که مورد موافقت وزیر و ورزش و جوانان قرار گرفته و حالا در فاصله یک هفته مانده به شروع مسابقات یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی دستخوش تغییرات بزرگی می شود.
از چند ماه قبل و زمانی که هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس توسط وزارت ورزش و جوانان معرفی شد، شایعات زیادی در خصوص چند دستگی بین این جمع پنج نفره وجود داشت. جایی که مهرداد هاشمی به دلیل اختلاف با مدیرعامل، غایب سرشناس جلسات هیئت مدیره بود و هر روز اخبار زیادی در خصوص تغییر مدیریت باشگاه به گوش می رسید.
اما حالا خبر می رسد که با جمع بندی باقی افراد حاضر در هیئت مدیره و به دلیل برخی ابهامات در ساختار مدیریتی، مالی و هم چنین برخی اختلافات داخلی فشارها به عرب برای استعفا به بیشترین حد خود رسید. به طوری که او حالا نتوانست مقاومت خود را ادامه دهد و حالا باید او را تنها یک عضو هیئت مدیره بدانیم.
اما مسئله مهم معرفی جانشین توسط وزیر ورزش به عنوان مدیریت پرسپولیس است. طبق روال موجود وزیر ورزش سرپرست برای پست مدیرعاملی باشگاه معرفی کند تا بعد از چند ماه او با حکم هیئت مدیره، مدیریت باشگاه را به طور رسمی ...

سرخط اخبار