فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران در بازدید از خطوط تولید، مرکز تحقیقات و نوآوری و محصولات جدید گروه سایپا گفت: حرکتی که در سایپا در عرصه تکیه بر توان داخلی آغاز شده، مستحکم ادامه یابد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده گفت: امروز در یک جنگ اقتصادی همه جانبه با دشمن قرار داریم و تلاش متخصصان فعال در صنعت خودرو به عنوان فرماندهان اصلی این نبرد، برای خودکفایی آینده کشور مهم و اثرگذار است.
وی گفت: خوشبختانه با روحیه ای که در زمینه بومی سازی قطعات، طراحی محصولات جدید با تکیه بر توان داخلی و نوآوری در گروه خودروسازی سایپا قابل مشاهده است، شکست دشمن را در دستیابی به اهداف خود رقم خواهیم زد.
سردار حاجی زاده با بیان این که شکست دشمن در زمینه تحریم صنعت خودرو با سرمایه گذاری و توجه به بومی سازی قطعات رقم خواهد خورد، ادامه داد: صنعت خودرو خاکریز امروز کشور در نبرد اقتصادی است و با اقداماتی که در دست اجرا است، دشمن در این عرصه ناامید خواهد شد.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما در نیروهای مسلح، صنایع دفاع و بسیج، وظیفه امروز خود را کمک و حمایت از توسعه صنایع داخلی دانسته و بدون هیچ گونه چشمداشت و تنها با هدف اعتلای کشور، در عرصه حضور خواهیم داشت.
وی با اشاره به ریل گذاری صحیح مدیریت ارشد سایپا برای قطع وابستگی به شرکت های خارجی گفت: اگر صنعت خودرو کشور از مسیر مونتاژکاری فاصله گرفته و به جای تبدیل شدن به مصرف کننده فناوری های ساخت خارج، به درون توجه کند، در آینده جزو بخش های ممتاز و برجسته صنعت کشور خواهد بود.
سردار حاجی زاده مهم ترین سرمایه موجود در کشور را نیروی انسانی متخصص دانست و تاکید کرد: صنایع دفاعی و نظامی کشور با اتکا به همین سرمایه به مهم ترین و پیچیده ترین دانش و علوم که تنها در اختیار چند قدرت برتر جهانی بود، دست پیدا ...

سرخط اخبار